Tulokset UGP 1 2018-2019, Sjöbo
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Skånesim och Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 okt 2018 till den 14 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer 13 år - Final |
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Wicknertz |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.77 |
505 |
2:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erma Duratovic |
2005 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.68 |
497 |
2:33.83 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Björnström |
2005 |
SK Triton |
+0.87 |
475 |
2:36.14 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alicia Sjögren |
2005 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.67 |
460 |
2:37.77 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Beatrice Ask |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.81 |
375 |
2:48.87 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zinna Bengtsson Nimander |
2005 |
SK Triton |
+0.77 |
367 |
2:50.13 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Pålsson |
2005 |
SK Triton |
+0.87 |
332 |
2:55.97 |
+23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.78 |
328 |
2:56.55 |
+23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Celie Rosén |
2005 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.76 |
216 |
3:23.02 |
+50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Azra Yumer |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.68 |
142 |
3:53.04 |
+1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenny Nilsson |
2005 |
SK Triton |
+0.86 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer 14 år - Final |
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Blomliden |
2004 |
SK Triton |
+0.79 |
507 |
2:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kajsa Söderholm |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.74 |
439 |
2:40.25 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maya Wallström |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.71 |
439 |
2:40.29 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabel Persson |
2004 |
SK Triton |
+0.68 |
434 |
2:40.84 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Liljenfors |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
432 |
2:41.12 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tyra Öhlin |
2004 |
SK Triton |
+0.71 |
415 |
2:43.34 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lova Persson |
2004 |
Simklubben Hajen |
+0.61 |
406 |
2:44.45 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Ramic |
2004 |
SK Triton |
+0.83 |
395 |
2:46.03 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hilma Sörum |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.81 |
385 |
2:47.40 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linn Martinsson |
2004 |
Ystads Simsällskap |
+0.62 |
368 |
2:49.99 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sanna Westerberg |
2004 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.76 |
346 |
2:53.48 |
+20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ida Jeppsson |
2004 |
SK Triton |
+0.82 |
340 |
2:54.56 |
+21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emilia Kryger |
2004 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.73 |
275 |
3:07.33 |
+34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Annika Sjögren |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.96 |
188 |
3:32.48 |
+59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Fallesen |
2004 |
Föreningen Trelleborg Sim |
+0.75 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emelie Thern |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer 12 år - Final |
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isa Ståhl |
2006 |
SK Triton |
+0.71 |
376 |
2:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Erkselius |
2006 |
SK Triton |
|
360 |
2:51.18 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Bitzén |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.70 |
352 |
2:52.53 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Primetta |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
325 |
2:57.22 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tindra Alstierna |
2006 |
Ystads Simsällskap |
+0.75 |
311 |
2:59.68 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Nilsson |
2006 |
SK Triton |
+0.89 |
305 |
3:00.93 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
Simklubben Hajen |
+0.74 |
267 |
3:09.07 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hannah Nilsson |
2006 |
Ystads Simsällskap |
+0.63 |
260 |
3:10.90 |
+22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hedda Baxman |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.93 |
248 |
3:13.79 |
+25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linn Klinge |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.73 |
222 |
3:21.01 |
+32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nellie Hånell |
2006 |
SK Triton |
+0.85 |
185 |
3:33.59 |
+44.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
170 |
3:39.72 |
+50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elina Tousi |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.78 |
140 |
3:54.66 |
+1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer 15 år - Final |
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikaela Virc |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.77 |
371 |
2:49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Agnes Gustafson |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.50 |
367 |
2:50.17 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sabina Rosengren |
2003 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.73 |
292 |
3:03.62 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Egard |
2003 |
Simklubben Hajen |
+0.99 |
279 |
3:06.45 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Clara Steen |
2003 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.90 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elvira Eriksson |
2003 |
Ystads Simsällskap |
+0.60 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 200m Medley Damer 16-17 år - Final |
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
Sjöbo Simsällskap |
+0.64 |
470 |
2:36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Melgar |
2002 |
Ystads Simsällskap |
+0.66 |
395 |
2:46.04 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.84 |
367 |
2:50.07 |
+13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-14 15:45:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|