Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 | Tulostuspivmr | 05 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 13:30 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 04 marraskuu 2016 |
Laji 15, 4X100m T15 SKU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | Aika | Tila | ||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Cetus 1 | 2001 | 672 | 4:20.21 | ||||||
Cetus Espoo | 4:20.39 | |||||||||
Laura Kellberg | 2003 | 32.51 | 1:06.84 | 1:06.84 | ||||||
Emilia Flyckt | 2001 | 32.53 | 1:09.99 | 2:16.83 | ||||||
Siri Auvinen | 2002 | 30.27 | 1:04.72 | 3:21.55 | ||||||
Peppi Siirtola | 2002 | 27.50 | 58.66 | 4:20.21 | ||||||
2 | Hss Naiset Skuv 1 [2001] | 2001 | 665 | 4:21.17 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 4:24.14 | |||||||||
Vilma Oura | 2001 | 31.09 | 1:03.67 | 1:03.67 | ||||||
Saija Mikkonen | 2001 | 35.07 | 1:14.31 | 2:17.98 | ||||||
Lotta Plsi | 2004 | 30.03 | 1:05.77 | 3:23.75 | ||||||
Emma Koiranen | 2001 | 27.03 | 57.42 | 4:21.17 | ||||||
3 | Cetus 2 | 2001 | 585 | 4:32.53 | ||||||
Cetus Espoo | 4:32.74 | |||||||||
Ida Slr | 2001 | 32.36 | 1:06.34 | 1:06.34 | ||||||
Sara Mustonen | 2002 | 33.96 | 1:13.58 | 2:19.92 | ||||||
Nelli Ohvo | 2001 | 31.96 | 1:11.39 | 3:31.31 | ||||||
Helmi Tossavainen | 2002 | 28.78 | 1:01.22 | 4:32.53 | ||||||
4 | Hss Naiset Skuv 2 [2001] | 2001 | 555 | 4:37.30 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 4:36.16 | |||||||||
Pilvi Kilpelinen | 2002 | 33.57 | 1:10.68 | 1:10.68 | ||||||
Janna Appelberg | 2001 | 34.78 | 1:14.44 | 2:25.12 | ||||||
Helene Hirvonen | 2001 | 32.61 | 1:10.10 | 3:35.22 | ||||||
Anni Hirvo | 2001 | 29.21 | 1:02.08 | 4:37.30 | ||||||
5 | Cetus 3 | 2001 | 534 | 4:40.93 | ||||||
Cetus Espoo | 4:41.16 | |||||||||
Amanda Rapinoja | 2001 | 34.37 | 1:10.62 | 1:10.62 | ||||||
Pinja Paulomo | 2002 | 35.82 | 1:16.30 | 2:26.92 | ||||||
Rza Nagy | 2003 | 32.90 | 1:11.75 | 3:38.67 | ||||||
Cia Wacklin | 2001 | 29.42 | 1:02.26 | 4:40.93 | ||||||
6 | Bs-Pu 1 | 2001 | 506 | 4:45.99 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 4:39.72 | |||||||||
Aino Pajari | 2001 | 36.63 | 1:17.04 | 1:17.04 | ||||||
Ada Nystrm | 2001 | 35.07 | 1:15.81 | 2:32.85 | ||||||
Nea Winqvist | 2002 | 30.48 | 1:08.27 | 3:41.12 | ||||||
Aada Pohjala | 2001 | 30.46 | 1:04.87 | 4:45.99 | ||||||
7 | Hu Naiset | 2001 | 492 | 4:48.70 | ||||||
Helsingin Uimarit | 4:39.13 | |||||||||
Noora Kokko | 2001 | 32.50 | 1:09.25 | 1:09.25 | ||||||
Pippi Nordstrm | 2001 | 37.39 | 1:21.97 | 2:31.22 | ||||||
Sonja Lehtinen | 2003 | 31.79 | 1:10.92 | 3:42.14 | ||||||
Tilda Selonen | 2003 | 31.51 | 1:06.56 | 4:48.70 | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspivmr | 05 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:30 |