Results for Rollo-uinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
19:38 |
|
|
Järjestäjä |
OU |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 kesäkuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m SKU T11, Loppukilpailut 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Pälsi |
2004 |
|
434 |
34.61 |
1:17.18 |
2:08.36 |
|
2:46.58 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
406 |
37.48 |
1:20.11 |
2:11.05 |
|
2:50.28 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emilia Sihvo |
2004 |
|
400 |
36.61 |
1:21.92 |
2:13.01 |
|
2:51.14 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pinja Taskila |
2004 |
|
383 |
42.30 |
1:25.72 |
2:12.91 |
|
2:53.68 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Petra Ansaranta |
2004 |
|
382 |
36.30 |
1:20.94 |
2:13.86 |
|
2:53.76 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
|
382 |
38.79 |
1:24.63 |
2:18.21 |
|
2:53.78 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
|
375 |
36.07 |
1:22.93 |
2:15.68 |
|
2:54.89 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Helmi Swanson |
2004 |
|
362 |
41.55 |
1:28.53 |
2:17.55 |
|
2:56.89 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Veera Säämänen |
2004 |
|
353 |
39.70 |
1:23.92 |
2:18.31 |
|
2:58.34 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Siiri Konkka |
2004 |
|
352 |
39.41 |
1:25.99 |
2:17.26 |
|
2:58.52 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
|
330 |
42.88 |
1:30.07 |
2:22.33 |
|
3:02.53 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emmi Manninen |
2004 |
|
328 |
41.26 |
1:28.76 |
2:20.64 |
|
3:02.91 |
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Annukka Pihkamäki |
2004 |
|
325 |
39.70 |
1:25.73 |
2:23.04 |
|
3:03.32 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Laura Markuksela |
2004 |
|
320 |
40.56 |
1:30.51 |
2:21.97 |
|
3:04.34 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
|
318 |
44.04 |
1:32.49 |
2:25.52 |
|
3:04.78 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Lilja Ukkola |
2004 |
|
317 |
40.75 |
1:29.88 |
2:23.82 |
|
3:04.83 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Helmiina Toivonen |
2004 |
|
313 |
45.65 |
1:35.67 |
2:25.08 |
|
3:05.68 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Helmi Haverinen |
2004 |
|
312 |
42.30 |
1:31.31 |
2:24.77 |
|
3:05.82 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Ida Roponen |
2004 |
|
307 |
39.95 |
1:27.83 |
2:28.44 |
|
3:06.88 |
|
|
Haukiputaan Heitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Anni Hyttinen |
2004 |
|
303 |
42.96 |
1:31.08 |
2:27.01 |
|
3:07.64 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Irene Mäkilä |
2004 |
|
302 |
43.55 |
1:32.62 |
2:29.25 |
|
3:07.95 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Nessa Järvinen |
2004 |
|
299 |
40.34 |
1:30.16 |
2:24.45 |
|
3:08.46 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
297 |
41.12 |
1:31.55 |
2:29.64 |
|
3:08.90 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Ida Maliranta |
2004 |
|
297 |
42.06 |
1:31.24 |
2:28.72 |
|
3:09.00 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Sonja Salmimies |
2004 |
|
295 |
43.89 |
1:34.00 |
2:25.91 |
|
3:09.49 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
|
294 |
46.33 |
1:33.82 |
2:30.70 |
|
3:09.67 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Nea Mustonen |
2004 |
|
294 |
42.46 |
1:32.18 |
2:26.84 |
|
3:09.67 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Salla Rantala |
2004 |
7 |
292 |
45.63 |
1:35.28 |
2:29.28 |
|
3:10.06 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Riikka Niskala |
2004 |
|
291 |
43.10 |
1:31.21 |
2:29.15 |
|
3:10.17 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Tinja Lasonen |
2004 |
|
289 |
41.12 |
1:31.99 |
2:28.57 |
|
3:10.64 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Matilda Laitinen |
2004 |
|
288 |
41.50 |
1:35.11 |
2:29.86 |
|
3:10.84 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Alisa Ailanen |
2004 |
5 |
286 |
45.64 |
1:34.03 |
2:29.06 |
|
3:11.28 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Venla Lindström |
2004 |
|
283 |
42.44 |
1:31.83 |
2:31.11 |
|
3:12.14 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Aada Heiskanen |
2004 |
|
282 |
41.07 |
1:32.32 |
2:33.07 |
|
3:12.33 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Sofia Nurkkala |
2004 |
|
280 |
41.15 |
1:30.63 |
2:27.62 |
|
3:12.62 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Lotta Hermonen |
2004 |
|
280 |
44.69 |
1:33.31 |
2:31.49 |
|
3:12.64 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
|
279 |
42.69 |
1:36.75 |
2:28.99 |
|
3:12.86 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Auri Keurulainen |
2004 |
|
279 |
43.82 |
1:34.39 |
2:31.02 |
|
3:12.98 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
279 |
44.67 |
1:36.79 |
2:29.75 |
|
3:13.04 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Aada Rissanen |
2004 |
4 |
277 |
38.40 |
1:28.59 |
2:30.28 |
|
3:13.39 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
3 |
276 |
40.53 |
1:34.84 |
2:30.67 |
|
3:13.53 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
275 |
43.08 |
1:34.04 |
2:32.73 |
|
3:13.90 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
2 |
274 |
43.84 |
1:33.85 |
2:32.88 |
|
3:14.18 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
273 |
43.65 |
1:35.31 |
2:35.77 |
|
3:14.38 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Laura Nissi |
2004 |
|
273 |
45.71 |
1:35.29 |
2:32.90 |
|
3:14.44 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Josephine Otis |
2004 |
|
272 |
44.73 |
1:37.62 |
2:31.13 |
|
3:14.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Aada Taiponen |
2004 |
|
271 |
46.99 |
1:35.23 |
2:30.56 |
|
3:14.71 |
|
|
Swimming Team Riksu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Milla Rintanen |
2004 |
|
271 |
40.37 |
1:27.83 |
2:28.40 |
|
3:14.85 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Aminata Barrow |
2004 |
|
269 |
45.70 |
1:37.75 |
2:31.37 |
|
3:15.28 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
|
269 |
44.98 |
1:35.48 |
2:33.24 |
|
3:15.31 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Aada Hakala |
2004 |
|
268 |
46.75 |
1:37.82 |
2:31.75 |
|
3:15.45 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
268 |
42.68 |
1:33.40 |
2:31.07 |
|
3:15.58 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
268 |
44.76 |
1:35.43 |
2:32.44 |
|
3:15.63 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
267 |
45.00 |
1:34.31 |
2:32.86 |
|
3:15.76 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Aamu Änkilä |
2004 |
|
267 |
47.15 |
1:37.03 |
2:34.68 |
|
3:15.82 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Ella Nihtilä |
2004 |
1 |
261 |
42.95 |
1:31.54 |
2:35.35 |
|
3:17.38 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Eevi Peltonen |
2004 |
|
260 |
41.34 |
1:31.31 |
2:34.69 |
|
3:17.43 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Emma Hakala |
2004 |
|
260 |
40.69 |
1:33.02 |
2:32.82 |
|
3:17.62 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Veera Vahtolammi |
2004 |
|
259 |
45.42 |
1:37.57 |
2:34.80 |
|
3:17.65 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Inka Elamaa |
2004 |
|
259 |
47.48 |
1:35.14 |
2:34.27 |
|
3:17.71 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Kiia Junttari |
2004 |
|
258 |
45.22 |
1:36.15 |
2:32.51 |
|
3:18.09 |
|
|
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Olivia Uusitorppa |
2004 |
|
257 |
46.34 |
1:37.36 |
2:35.45 |
|
3:18.25 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Alexandra Chaker |
2004 |
|
257 |
41.08 |
1:31.91 |
2:34.08 |
|
3:18.35 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Inka Lytz |
2004 |
|
255 |
46.65 |
1:37.78 |
2:38.49 |
|
3:18.76 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Matilda Kuusniemi Fishwick |
2004 |
|
255 |
45.53 |
1:39.25 |
2:35.68 |
|
3:18.81 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Alina Talja |
2004 |
|
255 |
45.77 |
1:38.31 |
2:33.67 |
|
3:18.87 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Siiri Reinonen |
2004 |
|
252 |
45.94 |
1:37.41 |
2:33.30 |
|
3:19.69 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Julia Tuura |
2004 |
|
251 |
44.67 |
1:39.14 |
2:36.88 |
|
3:19.90 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
|
251 |
44.08 |
1:34.41 |
2:34.68 |
|
3:19.95 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
Elisa Liven |
2004 |
|
248 |
46.81 |
1:36.79 |
2:39.46 |
|
3:20.68 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Sofia Ellonen |
2004 |
|
246 |
47.12 |
1:37.19 |
2:37.56 |
|
3:21.08 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Helmi Lehtonen |
2004 |
|
246 |
46.39 |
1:40.45 |
2:38.08 |
|
3:21.15 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
Aino Rantala |
2004 |
|
245 |
43.71 |
1:37.19 |
2:38.41 |
|
3:21.34 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
Cecilia Serovuo |
2004 |
|
241 |
44.60 |
1:39.05 |
2:38.03 |
|
3:22.66 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
|
235 |
45.55 |
1:37.02 |
2:38.58 |
|
3:24.33 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
Viivi Kylkisalo |
2004 |
|
224 |
49.06 |
1:41.37 |
2:39.65 |
|
3:27.51 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
Milla Hännikäinen |
2004 |
|
210 |
48.24 |
1:44.94 |
2:47.18 |
|
3:32.07 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jessica Mäkinen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Manja Lindell |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nicole Yisrael |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Oona Sirkiä |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Santra Nieminen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Wilma Långström |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspäivämäärä |
12 kesäkuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
19:38 |
|