Results for Tensta cup 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.44 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.97 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.53 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.00 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.13 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.87 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.59 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Astrid Hietala |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.43 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.87 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.84 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:01.97 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:11.19 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.35 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.60 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
54.78 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:16:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.00 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.47 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.18 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.97 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.75 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Kristian Kaspervik |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.22 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.66 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Harry Willners |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.12 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:17:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:20.25 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.97 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:01.34 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:18.12 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:23.81 |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:06.53 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Wååg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.16 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:18:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.16 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.42 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:40.63 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kaspervik |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.50 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:10.63 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.96 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:24.14 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:22:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.59 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.00 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.74 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.69 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.79 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Signe Wååg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.27 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:30:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
42.33 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.62 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:31:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.28 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:42.56 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:30.18 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.27 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Hietala |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:51.28 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Delina Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:20.01 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Esther Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:50.77 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:12.87 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:31.37 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:47.16 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:36:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:53.94 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:28.33 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:19.77 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:59.67 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:40:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.21 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.66 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
48.66 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.04 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.44 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.55 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
35.07 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.22 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.16 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.33 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.85 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
34.66 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.34 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Signe Wååg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.35 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:54:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.03 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
32.28 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
36.56 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
44.09 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
40.35 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Harry Willners |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
58.78 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:54:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 400m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:35.96 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 09:56:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 800m Frisim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
11:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
10:13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
9:48.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 10:11:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 1500m Frisim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
21:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 10:33:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.56 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.25 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
51.78 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
56.75 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.29 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.29 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Ester Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
54.60 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:00.91 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Sioti |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
47.16 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
30.69 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
41.47 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.09 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:31:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.97 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.94 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
41.04 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
41.14 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
57.12 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.28 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:32:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
100m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:15.67 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Holmberg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:52.40 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:13.24 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:17.06 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.59 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:12:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:14.55 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tor Andlinger |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:39.87 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.43 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:16.37 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.68 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.71 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:29.63 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:52.76 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:05.42 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:18:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:41.44 |
200m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:00.76 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:37.45 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:32:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 400m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
5:08.44 |
400m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 16:33:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 50m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.87 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.41 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
33.09 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.75 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
37.91 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Ester Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
53.15 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Emma Palmer |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
46.53 |
50m Frisim |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Sioti |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.63 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.47 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
59.12 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 17:09:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
31.59 |
50m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
49.06 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
38.84 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
50.31 |
50m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
Alexander von Rosen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
45.94 |
50m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 17:10:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Extralopp Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:49.40 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:21.52 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:40.41 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:38.18 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eira Ljung |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:40.52 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:33.11 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Sioti |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:47.58 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:37.50 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 17:01:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Tor Andlinger |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:01.77 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:03.97 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:28.34 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:50.60 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cyprien Morera |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:35.57 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:28.27 |
100m Frisim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:51.74 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:22.38 |
100m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:28.48 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:17.08 |
100m Ryggsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 17:10:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tensta cup 2 Nälsta 6 juni
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nälstabadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 6 jun 2021 till den 6 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 200m Extralopp Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Simsätt |
|
|
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:59.05 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:04.22 |
200m Medley |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kaspervik |
2007 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:09.18 |
200m Bröstsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-06 17:11:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|