2024-06-15   03:06:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Document
Lähtölista
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, 
Final 1 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
09.41
Ilm.Aika
Startti:
1
2 Aida Airola 2013 Vanders
3 Lempi Liimatainen 2011 Gladius Kirkkonummi
4 Riia Koskela 2011 Helsingfors Simsällskap
5
6
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N Final 2 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.47
1 Isla Maksimainen 2011 Gladius Kirkkonummi
2 Mila Wennström 2013 Vanders 6:42.03 C
3 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo 6:20.94 C
4 Siiri Saarinen 2012 Nokian Pyry 6:32.07 C
5 Elea Savanainen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry 6:42.44 C
6 Milla Anna Jauhonen 2013 Gladius Kirkkonummi
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N Final 3 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.55
1 Enna Malinen 2013 Vanders 6:12.69 C
2 Aamu Lindström 2012 Uimaseura Aquila 6:00.84 C
3 Peppi Stolt 2009 Haminan Uimaseura 5:54.93 C
4 Siina Savolainen 2012 Rajamäen Kehitys 5:56.84
5 Mia Emilia Kapanen 2012 Simmis Wanda ry 6:06.06
6 Elli Suvanto 2013 Vanders 6:19.26 C
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N Final 4 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
10.01
1 Linda Scheuer 2011 Vanders 5:48.34 C
2 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi 5:41.32 C
3 Anni Tuomisto 2012 Vanders 5:37.64 C
4 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi 5:40.44
5 Alissa Maurissaint 2013 Lappeenrannan Uimarit 5:43.62 C
6 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo 5:52.67
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N Final 5 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
10.08
1 Liina Kuoppala 2010 Vanders 5:31.03 C
2 Anna Chukhlebova 2008 Haminan Uimaseura 5:27.79 C
3 Ilona Gummerus 2011 Uimaseura Aquila 5:20.47 C
4 Mia Conniffe 2010 Vanders 5:25.55
5 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi 5:30.53 C
6 Elsa Suominen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry 5:34.44
Laji 3, 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N Final 6 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
10.14
1 Maya Makarova 2011 Uinti Imatra 5:07.76 C
2 Jenna Wahlman 2012 Vanders 5:03.92
3 Mona Laiho 2008 Vanders 4:38.58 C
4 Emma Kaivola 2009 Race Club Sveitsi 4:41.18
5 Iisa Kallio 2012 Vanders 5:04.25 C
6 Enna Järvinen 2011 Vanders 5:18.27
04.05.2024 09.17.56 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner