2024-06-15   04:20:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
1 4x50m Vapaauinti T11/P11 mixed
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Vanders 2013 Vanders FIN 2:43.71
1 Oliver Heimolinna 2014
2 Olli Sukanen 2013
3 Elli Suvanto 2013
4 Seela Sulin 2014
2 Vanders Joukkue 2 2013 Vanders FIN 2:56.69
1 Shin Matsumoto 2014
2 Mila Wennström 2013
3 Lauri Kivistö 2013
4 Enna Malinen 2013
3 Vanders Joukkue 3 Vanders 3:26.65
2013 FIN
1 Aida Airola 2013
2 Liam Conniffe 2013
3 Sara Pursiainen 2013
4 Vilho Lindroth 2014
03.05.2024 18.37.04 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
2 4x50m Vapaauinti T16/P16 mixed
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Gladius Kirkkonummi 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 33.52
1 Inka Kajander 2010
2 Kevin van Rooij 2010
3 Flóra Jolsvai 2012
4 Matias Nieminen 2010
2 Cetus 1 2011 Cetus Espoo FIN 2:15.56
1 Aino Marttila 2012
2 Mark Borisov 2011
3 Diana Bityutskaya 2012
4 Arn Pitkänen 2012
3 Cetus 2 Cetus Espoo 2:16.60
2010 FIN
1 Theodor Selmer 2011
2 Hilma Rinne 2011
3 Eetu Rautio 2010
4 Saara Järvelin 2012
4 Järvenpään Uintiklubi ry
j´Joukkue 2
2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 2:17.03 S
1 Maisa Puukko 2011
2 Joonatan Tani 2011
3 Emma Kuusonen 2011
4 Toivo Männikkö 2012
5 Cetus 4 2011 Cetus Espoo FIN 2:25.21
1 Jaromir Gussev 2012
2 Molly Enroth 2012
3 Kasper Mikander 2011
4 Enni Pirkkalainen 2012
6 Gladius Kirkkonummi 2 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 2:26.84
1 Keona Avae 2010
2 Isabel Weichert 2011
3 Sevastian Tarasov 2010
4 Andrei Pavilainen 2010
7 Cetus 3 2011 Cetus Espoo FIN 2:27.18
1 Niko Koskela 2011
2 Erika Lindroos 2011
3 Anton Lillandt 2011
4 Senja Heikkinen 2012
03.05.2024 18.37.11 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
3 400m Vapaauinti T11, T12, T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Mona Laiho 2008 Vanders FIN 4:38.58 C
2 Emma Kaivola 2009 Race Club Sveitsi FIN 4:41.18
3 Jenna Wahlman 2012 Vanders FIN 5:03.92
4 Iisa Kallio 2012 Vanders FIN 5:04.25 C
5 Maya Makarova 2011 Uinti Imatra FIN 5:07.76 C
6 Enna Järvinen 2011 Vanders FIN 5:18.27
7 Ilona Gummerus 2011 Uimaseura Aquila FIN 5:20.47 C
8 Mia Conniffe 2010 Vanders FIN 5:25.55
9 Anna Chukhlebova 2008 Haminan Uimaseura FIN 5:27.79 C
10 Vilja Koskinen 2011 Vanders FIN 5:27.85 C
11 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 5:30.53 C
12 Liina Kuoppala 2010 Vanders FIN 5:31.03 C
13 Elsa Suominen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 5:34.44
14 Anni Tuomisto 2012 Vanders FIN 5:37.64 C
15 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi FIN 5:40.44
16 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 5:41.32 C
17 Alissa Maurissaint 2013 Lappeenrannan Uimarit FIN 5:43.62 C
18 Linda Scheuer 2011 Vanders FIN 5:48.34 C
19 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo FIN 5:52.67
20 Peppi Stolt 2009 Haminan Uimaseura FIN 5:54.93 C
21 Siina Savolainen 2012 Rajamäen Kehitys FIN 5:56.84
22 Aamu Lindström 2012 Uimaseura Aquila FIN 6:00.84 C
23 Mia Emilia Kapanen 2012 Simmis Wanda ry FIN 6:06.06
24 Enna Malinen 2013 Vanders FIN 6:12.69 C
25 Elli Suvanto 2013 Vanders FIN 6:19.26 C
26 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo FIN 6:20.94 C
27 Siiri Saarinen 2012 Nokian Pyry FIN 6:32.07 C
28 Mila Wennström 2013 Vanders FIN 6:42.03 C
29 Elea Savanainen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 6:42.44 C
30 Isla Maksimainen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN
31 Milla Anna Jauhonen 2013 Gladius Kirkkonummi FIN
32 Lempi Liimatainen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN
33 Katariina Riento 2011 Gladius Kirkkonummi FIN
34 Riia Koskela 2011 Helsingfors Simsällskap FIN
35 Aida Airola 2013 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.11 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
4 400m Vapaauinti P11, P12, P13, P15, M
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Andrei Teittinen 2008 Vanders FIN 4:34.73 C
2 Timi Tervo 2009 Lahden Uimaseura FIN 4:51.80
3 Leo Suominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 5:02.44
4 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN 5:32.55 C
5 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki FIN 5:37.25 C
6 Valdemar Gates 2010 Cetus Espoo FIN 5:47.32
7 Matias Halmu 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 5:54.02
8 Oskari Sukanen 2011 Vanders FIN 5:56.94
9 Leevi Tuhkanen 2012 Simmis Wanda ry FIN 6:07.95
10 Toivo Männikkö 2012 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 6:13.38
11 Markus Tervajoki 2013 Gladius Kirkkonummi FIN 6:14.65
12 Eemeli Siivonen 2012 Vanders FIN 6:16.91 C
13 Olli Sukanen 2013 Vanders FIN 6:18.11 C
14 Chirag Jain 2012 Vanders FIN 7:01.83 C
15 Kasper Manni 2012 Gladius Kirkkonummi FIN
16 Andrei Pavilainen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN
17 Pauli Säisä 2012 Vanders FIN
18 Oliver Hamunen 2013 Simmis Wanda ry FIN
03.05.2024 18.37.12 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
5 50m Selkäuinti N Masters
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Tiina Lehtonen 1983 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 37.94
2 Meri Santaholma 1964 Vanders FIN 48.81 C
3 Kaarina Markkula 1952 Cetus Espoo FIN 52.34 C
03.05.2024 18.37.12 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
6 50m Selkäuinti M Masters
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Martti Laajus 1952 Simmis Wanda ry FIN 38.48 C
03.05.2024 18.37.12 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
7 50m Selkäuinti T9, T11, T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Ilona Kallio 2009 Vanders FIN 31.62 C
2 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders FIN 32.13 C
3 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 32.70 C
4 Karoliina Patosaari 2010 Vanders FIN 34.81 C
5 Sofie Huttunen 2011 Vanders FIN 35.31 C
6 Erica Kovanen 2009 Vanders FIN 35.95 C
7 Anni Koljonen 2012 Vanders FIN 36.50 C
8 Taimi Lehtinen 2010 Vanders FIN 36.83 C
9 Liisi Emilia Tuominen 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 37.70 C JÄL
10 Linnea Skyttä 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 38.51 C
11 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo FIN 39.65
12 Helmi Virtanen 2012 Rajamäen Kehitys FIN 39.66 C
13 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo FIN 39.74
14 Anniina Taipalus 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 39.86
15 Saara Viinikainen 2010 Vanders FIN 40.22 JÄL
16 Sohvi Rinne 2012 Rajamäen Kehitys FIN 40.31
17 Lotte Peltola 2011 Uimaseura Aquila FIN 40.41 C
18 Aino Piiparinen 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 41.03 C
19 Isabel Weichert 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 41.15
20 Sara Anjala 2012 Rajamäen Kehitys FIN 43.96
21 Isla Maksimainen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 45.16 C
22 Nelli Nivala 2012 Rajamäen Kehitys FIN 49.27 C
23 Sanni Asikainen 2013 Rajamäen Kehitys FIN 50.56
24 Kerttu Nivala 2014 Rajamäen Kehitys FIN 51.89 C
25 Seela Sulin 2014 Vanders FIN 52.62
26 Ida Tuomisto 2016 Vanders FIN 55.01 C
27 Aglaia Senko 2016 Uimaseura Helsinki FIN 55.29 C
28 Aada Honkanen 2015 Vanders FIN 56.12 C
29 Solja Tiittula 2011 Vanders FIN JÄL
30 Liia Louhikoski 2001 Cetus Espoo FIN
31 Isla Pöyhönen 2015 Vanders FIN
04.05.2024 08.12.47 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
8 50m Selkäuinti P9, P11, P13, P15, M
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Elias Nord 2008 Vanders FIN 29.05 C
2 Ukko-Pekka Tuomainen 2008 Vanders FIN 30.51 C
3 Sampo Rahikainen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 30.75 C
4 Oskar Huotari 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 32.01 C
5 Joel Wahlman 2008 Vanders FIN 32.44 C
6 Lauri Rantsi 2008 Vanders FIN 32.99 C
7 Kevin van Rooij 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 35.35
8 Hugo Skants 2010 Vanders FIN 37.31 C
9 Aki Korhonen 2010 Uinti Imatra FIN 37.46 C
10 Matias Halmu 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 38.19
11 Lev Bryantsev 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 38.89 C
12 Elias Himanen 2012 Uimaseura Aquila FIN 41.41 C
13 Matias Nieminen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 43.97 C
14 Sevastian Tarasov 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 44.50
15 Julius Salenius 2015 Vanders FIN 50.66 C
16 Linus Dufva 2014 Uimaseura Aquila FIN 51.64
17 Iven Yulle 2013 Vanders FIN 54.02
18 Niilo Kivistö 2015 Vanders FIN 54.35 C
19 Vilho Lindroth 2014 Vanders FIN 55.22 C
20 SHAURYA Gupta 2011 Vanders FIN 56.65 C
21 Alvar Murtomäki 2014 Vanders FIN 1:06.02
22 Kalle Halsti 2012 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.13 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
9 50m Perhosuinti T9, T11, T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders FIN 31.27
2 Ilona Kallio 2009 Vanders FIN 31.93
3 Erica Kovanen 2009 Vanders FIN 32.24
4 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 32.42
5 Adriana Bruneniece 2010 Vanders FIN 33.39 C
6 Vilhelmiina Vainoniemi 2011 Vanders FIN 33.94 C
7 Aada Laukniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 34.74 C
8 Anna Chukhlebova 2008 Haminan Uimaseura FIN 36.02
9 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 36.41 C
10 Aleksandra Lopatina 2009 Vanders FIN 36.53 C
11 Alissa Maurissaint 2013 Lappeenrannan Uimarit FIN 36.87 C
12 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo FIN 37.99 C
13 Kajsa Strandberg 2011 Vanders FIN 38.28 C
14 Inka Kajander 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 38.39 C
15 Milma Korppas 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 39.15
16 Peppi Stolt 2009 Haminan Uimaseura FIN 39.23
17 Meri Pöyhönen 2011 Vanders FIN 39.69 C
18 Nerea Simanen 2010 Vanders FIN 39.74
19 Saimi Hyyrynen 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 40.35
20 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo FIN 40.68
21 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo FIN 40.98
22 Elli Suvanto 2013 Vanders FIN 42.08 C
23 Enna Malinen 2013 Vanders FIN 42.91 C
24 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo FIN 43.92
25 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo FIN 45.00 C
26 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo FIN 47.03 C
27 Mila Wennström 2013 Vanders FIN 47.67 C
28 Liinu Lepistö 2013 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 47.78 C
29 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo FIN 51.20 C
30 Aglaia Senko 2016 Uimaseura Helsinki FIN 1:09.84 C
31 Emmi Saarinen 2014 Nokian Pyry FIN
32 Liia Louhikoski 2001 Cetus Espoo FIN
33 Alma Rintamäki 2010 Cetus Espoo FIN
03.05.2024 18.37.14 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
10 50m Perhosuinti  P9, P11, P13, P15, M
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Sampo Rahikainen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 28.40 C
2 Elias Nord 2008 Vanders FIN 29.04
3 Oskar Huotari 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 29.45
4 Ukko-Pekka Tuomainen 2008 Vanders FIN 29.57 C
5 Martin Kullberg 2009 Uinti Imatra FIN 30.81 C
6 Viljami Kälviäinen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 32.53 C
7 Joonatan Tani 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 33.53
8 Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 34.01
9 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo FIN 34.18
10 Ilari Ellonen 2011 Vanders FIN 36.66
11 Samuel Berg 2010 Vanders FIN 37.87 C
12 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN 38.26 C
13 Theodor Selmer 2011 Cetus Espoo FIN 40.50 C
14 Valdemar Gates 2010 Cetus Espoo FIN 41.07 C
15 Andrei Pavilainen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 41.71
16 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo FIN 42.07 C
17 Markus Tervajoki 2013 Gladius Kirkkonummi FIN 43.31
18 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo FIN 43.88 C
19 Olli Sukanen 2013 Vanders FIN 46.90 C
20 Eetu Rautio 2010 Cetus Espoo FIN 47.00 C
21 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo FIN 48.58 C
22 Shin Matsumoto 2014 Vanders FIN 48.82 C
23 Chirag Jain 2012 Vanders FIN 52.20
24 Oliver Heimolinna 2014 Vanders FIN
25 Onni Hanka 2012 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.14 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
11 50m Perhosuinti N Masters
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Meri Santaholma 1964 Vanders FIN 45.08 C
2 Kaarina Markkula 1952 Cetus Espoo FIN 48.47 C
3 Tiina Lehtonen 1983 Järvenpään Uintiklubi ry FIN
03.05.2024 18.37.14 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
12 50m Perhosuinti M Masters
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Mathieu Topsi 1998 Lane 4 FIN 27.27
2 Eero Judin 1981 ORCA Helsinki FIN 37.83
03.05.2024 18.37.15 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
13 100m Rintauinti T11, T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Aino Isrikki 2009 Vanders FIN 1:21.98 C
2 Elsa Suominen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:27.77 C
3 Peppi Stolt 2009 Haminan Uimaseura FIN 1:28.60
4 Kajsa Strandberg 2011 Vanders FIN 1:29.27 C
5 Susanne Hein 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:30.53 C
6 Liisi Emilia Tuominen 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:31.80 JÄL
7 Emma Kuusonen 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:33.04
8 Liina Kuoppala 2010 Vanders FIN 1:33.52 C
9 Linda Scheuer 2011 Vanders FIN 1:34.97
10 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi FIN 1:35.46
11 Vilja Koskinen 2011 Vanders FIN 1:37.83 C
12 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN 1:38.07 C
13 Saimi Toivanen 2012 Vanders FIN 1:39.07 C
14 Elea Savanainen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:39.64 C
15 Anni Tuomisto 2012 Vanders FIN 1:40.51 C
16 Mimmi Loponen 2011 Vanders FIN 1:41.08 C
17 Jenna Wahlman 2012 Vanders FIN 1:41.20 C
18 Helmi Virtanen 2012 Rajamäen Kehitys FIN 1:41.30
19 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN 1:41.76
20 Katriina Simanen 2012 Vanders FIN 1:42.79
21 Anete Niilo 2012 Vanders FIN 1:44.82
22 Selja Takamäki 2012 Vanders FIN 1:45.43 C
23 Minea Åberg 2013 Vanders FIN 1:51.18
24 Nelli Nivala 2012 Rajamäen Kehitys FIN 1:54.02
25 Dalia Kanukhan 2012 Cetus Espoo FIN 1:58.71 C
26 Lempi Liimatainen 2011 Gladius Kirkkonummi FIN 2:02.57
27 Sara Pursiainen 2013 Vanders FIN 2:04.55 C
28 Milla Anna Jauhonen 2013 Gladius Kirkkonummi FIN 2:23.22 C
29 Aida Airola 2013 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.15 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
14 100m Rintauinti P11,  P13, P15, M
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Joel Wahlman 2008 Vanders FIN 1:17.30
2 Jere Kaljunen 2009 Uinti Imatra FIN 1:24.04 C
3 Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:25.99
4 Kevin van Rooij 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:26.13 C
5 Hugo Skants 2010 Vanders FIN 1:29.41 C
6 Miika Kapulainen 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:32.67 C
7 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki FIN 1:35.25 C
8 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo FIN 1:35.81
9 Matias Nieminen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:37.69 C
10 Eemil Murtomäki 2012 Vanders FIN 1:48.78 C
11 Kasper Mikander 2011 Cetus Espoo FIN 1:54.97
12 Onni Hanka 2012 Vanders FIN 1:57.19 C
13 Voitto Meskanen 2012 Vanders FIN 2:05.06 C
14 Otto Vuori 2012 Gladius Kirkkonummi FIN 2:09.05 C
15 Liam Conniffe 2013 Vanders FIN 2:11.76 C
16 Lauri Kivistö 2013 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.15 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
15 100m Vapaauinti T11, T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Mona Laiho 2008 Vanders FIN 1:00.32
2 Viivi Vainoniemi 2008 Vanders FIN 1:05.63 C
3 Adriana Bruneniece 2010 Vanders FIN 1:06.64 C
4 Sofie Huttunen 2011 Vanders FIN 1:06.92 C
5 Iisa Kallio 2012 Vanders FIN 1:06.93
6 Erica Kovanen 2009 Vanders FIN 1:07.23
7 Anni Koljonen 2012 Vanders FIN 1:08.35
8 Saara Viinikainen 2010 Vanders FIN 1:09.09 S JÄL
9 Mia Conniffe 2010 Vanders FIN 1:09.47 C
10 Milma Korppas 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:11.34
11 Enna Järvinen 2011 Vanders FIN 1:11.90
12 Aada Laukniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:12.34 C
13 Alina Karpov 2011 Simmis Wanda ry FIN 1:12.77
14 Karoliina Patosaari 2010 Vanders FIN 1:13.24 C
15 Anniina Taipalus 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:13.37 C
16 Aleksandra Lopatina 2009 Vanders FIN 1:13.52 C
17 Emma Hakala 2011 Simmis Wanda ry FIN 1:13.96
18 Meri Pöyhönen 2011 Vanders FIN 1:14.95
19 Lotte Peltola 2011 Uimaseura Aquila FIN 1:15.77
20 Saimi Hyyrynen 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:16.40
21 Mimmi Loponen 2011 Vanders FIN 1:17.87 C
22 Maisa Puukko 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:18.18
23 Sara Anjala 2012 Rajamäen Kehitys FIN 1:18.58
24 Venla Vuorisalo 2012 Nokian Pyry FIN 1:18.77
25 Selja Takamäki 2012 Vanders FIN 1:21.31 C
26 Katriina Simanen 2012 Vanders FIN 1:21.68
27 Emma Kuusonen 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:21.74 C
28 Nerea Simanen 2010 Vanders FIN 1:23.26
29 Saki Matsumoto 2012 Vanders FIN 1:23.28 C
30 Sanni Asikainen 2013 Rajamäen Kehitys FIN 1:26.83
31 Mila Wennström 2013 Vanders FIN 1:28.63 C
32 Liinu Lepistö 2013 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:32.59
33 Minea Åberg 2013 Vanders FIN 1:34.35
34 Seela Sulin 2014 Vanders FIN 1:35.59 C
35 Sara Pursiainen 2013 Vanders FIN 1:37.66
36 Ida Tuomisto 2016 Vanders FIN
37 Solja Tiittula 2011 Vanders FIN JÄL
38 Isla Pöyhönen 2015 Vanders FIN
39 Katariina Riento 2011 Gladius Kirkkonummi FIN
40 Aada Honkanen 2015 Vanders FIN
04.05.2024 08.13.15 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
16 100m Vapaauinti P11,  P13, P15, M
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Ukko-Pekka Tuomainen 2008 Vanders FIN 58.93 C
2 Elias Nord 2008 Vanders FIN 59.39
3 Andrei Teittinen 2008 Vanders FIN 59.57 C
4 Lauri Rantsi 2008 Vanders FIN 1:00.02
5 Martin Kullberg 2009 Uinti Imatra FIN 1:01.86
6 Rasmus Auranen 2011 Simmis Wanda ry FIN 1:03.59
7 Samuel Berg 2010 Vanders FIN 1:03.74 C
8 Viljami Kälviäinen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:04.37
9 Topi Nuutinen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:04.37
10 Aaro Hongisto 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:07.77 C
11 Ilari Ellonen 2011 Vanders FIN 1:08.03 C
12 Jere Kaljunen 2009 Uinti Imatra FIN 1:10.13 C
13 Miika Kapulainen 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:11.01
14 Elias Himanen 2012 Uimaseura Aquila FIN 1:12.37
15 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki FIN 1:13.08
16 Simo Karhu 2008 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:13.79
17 Matias Halmu 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:14.33
18 Oskari Sukanen 2011 Vanders FIN 1:15.07
19 Eemil Murtomäki 2012 Vanders FIN 1:15.57
20 Lev Bryantsev 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:16.30 C
21 Andrei Pavilainen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:19.17 C
22 Kasimir Patosaari 2011 Vanders FIN 1:19.29
23 Kasper Manni 2012 Gladius Kirkkonummi FIN 1:20.72 C
24 Chirag Jain 2012 Vanders FIN 1:21.45
25 Niklas Lindroth 2011 Vanders FIN 1:21.88 C
26 Eemeli Siivonen 2012 Vanders FIN 1:23.40
27 Aapo Heikkinen 2012 Vanders FIN 1:23.98 C
28 Shin Matsumoto 2014 Vanders FIN 1:27.41
29 Oliver Heimolinna 2014 Vanders FIN 1:27.46 C
30 Joel Laakso 2012 Vanders FIN 1:28.24 C
31 Lauri Kivistö 2013 Vanders FIN 1:29.32
32 Aamos Berg 2012 Vanders FIN 1:33.84 C
33 Voitto Meskanen 2012 Vanders FIN 1:35.69
34 Liam Conniffe 2013 Vanders FIN 1:37.65
35 Onni Hanka 2012 Vanders FIN 1:40.41
36 Linus Dufva 2014 Uimaseura Aquila FIN 1:47.94 C
37 Iven Yulle 2013 Vanders FIN 1:48.90
38 Pauli Säisä 2012 Vanders FIN 1:54.04 C
39 SHAURYA Gupta 2011 Vanders FIN 2:15.25
40 Alvar Murtomäki 2014 Vanders FIN
41 Rori Monni 2012 Gladius Kirkkonummi FIN
42 Julius Salenius 2015 Vanders FIN
43 Niilo Kivistö 2015 Vanders FIN
03.05.2024 18.37.16 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vanders
Document
Osallistujaluettelo
Vantaa Games
Paikka: Tikkurila Järjestäjä: Vanders
Allas: 50m Päivämäärä: 04.05.2024 - 04.05.2024
17 200m Sekauinti T11,  T13, T15, N
# Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Ilona Kallio 2009 Vanders FIN 2:33.49
2 Vilhelmiina Vainoniemi 2011 Vanders FIN 2:52.10 C
3 Ilona Gummerus 2011 Uimaseura Aquila FIN 2:53.73
4 Janely Poppy Liiva 2009 Keravan Uimarit FIN 2:54.95
5 Aada Laukniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:58.14
6 Liisi Emilia Tuominen 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 2:58.92 C JÄL
7 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN 2:59.18 C
8 Aino Isrikki 2009 Vanders FIN 2:59.75 C
9 Linnea Skyttä 2011 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 3:00.69 C
10 Saara Järvelin 2012 Cetus Espoo FIN 3:05.28 C
11 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo FIN 3:05.75
12 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 3:09.67
13 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo FIN 3:15.21