Ohjelma Bakken Kids Cup 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag, afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
16. jun 2023 to 18. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:21.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:24.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
217 |
|
Amalie Witt |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:27.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:27.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Ella Janniche |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:28.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:29.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:30.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
253 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:31.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
264 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:33.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
214 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:33.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
187 |
|
Natasja Hornuff |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:37.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
186 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
35 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:40.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
172 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:42.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Emilie Lykke Jessen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:42.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
289 |
|
Julie Lykke Piil Andersen |
2013 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
18 |
|
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:47.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
294 |
|
Frida Riber |
2013 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
233 |
|
Olivia Mai Stigsnaes |
2011 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:50.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
110 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
228 |
|
Dicte Hornemann |
2012 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:51.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
290 |
|
Matilde Christophersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:53.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
41 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:55.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
254 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
223 |
|
Dicte Langkjær |
2012 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:01.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:02.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Cammille Zoe Rølling |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:03.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Lilia Park Schou-Lassen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:08.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
130 |
|
Agnes Dam Jørgensen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
260 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:12.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
8 |
|
Sofie Toft |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:12.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
34 |
|
Vigga Lau |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:12.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
42 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:13.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
27 |
|
Josefine Frydenlund Hansen |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:14.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
39 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:19.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Emilia Støvring |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:25.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
299 |
|
Fiona Adsersen-Larsen |
2013 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
30 |
|
Naia Ørnholt Johansson |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:27.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
47 |
|
Flora Bogø |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:28.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
23 |
|
Julie Østergren |
2013 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
2:29.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
92 |
|
Frederikke Malmkjær |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
97 |
|
Josefine Kiilerich-Pedersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
49 |
|
Alva Otzen |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:03.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
28 |
|
Mattea Unterberg |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2023 15:22.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|