Ohjelma DM ÅRGANG LANGBANE 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holstebro Badeland |
Arrangør |
SvømDanmark og Holstebro Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
27. jun 2023 to 30. jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
335 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
373 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
355 |
|
Maja Marie Bager |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
374 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
370 |
|
Julia Stańczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
336 |
|
Marie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
203 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
107 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
378 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
168 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
65 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
245 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
306 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
376 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
321 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
217 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
146 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
377 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
147 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
358 |
|
Kirstine Dyg Lerup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
94 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
206 |
|
Olivia Jee Gringer |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
148 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
437 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
371 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
458 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
23 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
110 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
417 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
369 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
301 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
84 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
120 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
108 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
180 |
|
Maya Kjær |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
450 |
|
Sofie Udbye |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2023 13:57.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holstebro Svømme Club |
|
|
|
|