Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 5
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2023 till den 1 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
100m Fjärilsim Herrar C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Eddie Eriksson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:01.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Högstedt |
2009 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olof Johansson |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Holmström |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Linder |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathias Behre |
2009 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teodor Thorén |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elliott Kantola |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Wilson Hult |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joel Stenström |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:13.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joel Bjärsholm |
2009 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hannes Walhjalt |
2010 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Caspian Hjälle |
2009 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:17.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nabil Kayal |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:19.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Arian Tahmasebi |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Filip Granlund |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:20.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noah Engerberg |
2011 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luke Morlok Baeckström |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:24.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lucas Thomasson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:25.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Oliver Behre |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Theodor Wickström |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Erik Hellman |
2009 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Daniel Zarghami |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
1:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Harry Bodin |
2010 |
Göteborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Oskar Holmes |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Valdemar Wichmann |
2011 |
Göteborg Sim |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
34 |
|
Gustav Möller |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-01 11:12:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben S02 |
|
|
|
|