Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2023 till den 1 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
100m Ryggsim Herrar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Simon Meuller |
2007 |
Simklubben Laxen |
SWE |
1:02.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Lambertsson |
2008 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linus Hedström |
2007 |
Simklubben Laxen |
SWE |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bobo Leijon |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gustav Jacobsson |
2007 |
Simklubben Laxen |
SWE |
1:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isac Dolck |
2007 |
Simklubben Laxen |
SWE |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Max Lind |
2007 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lukas Hedberg |
2007 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakub Bober |
2007 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Melvin Lutgård |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Axel Wigstrand |
2008 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Theo Ekblad |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sixten Lejon |
2008 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Edvin Pettersson |
2008 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emil Bjärsholm |
2007 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vincent Rosholm |
2008 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Markus Andelius |
2007 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Arda Beybutov |
2008 |
Simklubben S02 |
SWE |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Liam Casell |
2007 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:14.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Willem Holmgren |
2008 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:15.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Wilgot Olausson |
2007 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:17.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Edvard Spangenberg |
2008 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:20.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Olof Nihlén |
2008 |
Simklubben S02 |
SWE |
1:21.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Evert Frejrud |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:23.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Philip Hansson |
2007 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:24.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Hakob Hakopian |
2008 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:26.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jacob Berggren |
2008 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-01 11:12:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben S02 |
|
|
|
|