Program for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2023 till den 1 okt 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
100m Ryggsim Herrar C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
|
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
|
Björn Johansson |
2009 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olof Johansson |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:04.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eddie Eriksson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Högstedt |
2009 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sigge Fredriksson |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elliott Kantola |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Linder |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Max Schimmel |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mathias Behre |
2009 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gustav Westerlind Olsson |
2009 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:12.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:12.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Joel Stenström |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teodor Thorén |
2010 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maximilian Tedesco |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:16.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Joel Bjärsholm |
2009 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nabil Kayal |
2009 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
1:19.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Filip Granlund |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:19.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Daniel Zarghami |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Theo Söderqvist |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Hannes Walhjalt |
2010 |
Nässjö SLS |
SWE |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alexander Handin-Oskarsson |
2011 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Elias Kobel |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lucas Thomasson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Filip Andersson |
2010 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Emil Alfredsson |
2010 |
Simklubben Vänersborg |
SWE |
1:24.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.86 |
L |
RES |
|
|
|
|
|
34 |
|
Theodor Wickström |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:25.04 |
|
RES |
|
|
|
|
|
35 |
|
Carl Jannesson |
2009 |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
SWE |
1:25.20 |
L |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-10-01 11:12:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben S02 |
|
|
|
|