Ohjelma Hela-uinnit 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Uinti Turku - Åbo Simining ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
18.05.2023 - 18.05.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Sekauinti Miehet, P16 |
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
|
Topi Riivari Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Venuel Suvila-Anton |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
316 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
372 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Olavi Mäkinen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Paavo Elliot Eronen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
3:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
97 |
|
Fran Klaric |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:08.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Julius Lehtojärvi |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
3:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Verneri Tenlén |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
3:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
262 |
|
Renne Piironen |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
3:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Emil Kontio |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
3:54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
452 |
|
Viljami Rantanen |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
4:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
401 |
|
Lenni Ylönen |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
205 |
|
Petr Lovinskii |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
436 |
|
Vincent Nygård |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
442 |
|
Iivo Joronen |
2013 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
425 |
|
Niilo Arnell |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
440 |
|
Erik Nieminen |
2013 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
453 |
|
Matias Soitamo |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
212 |
|
Tino Saarilehto |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
415 |
|
Aleksi Pesonen |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
213 |
|
Oliver Jaakkola |
2013 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
211 |
|
Luca-Damian Iordan |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
164 |
|
Veeti Kujala |
2012 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
245 |
|
Jan-Oskar Rantanen |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
443 |
|
Benjamin Taulio |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
447 |
|
Veikka Akkola |
2012 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2023 15.08.08 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|