Startliste for GSK Klubmesterskab 2023 - del 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Klubmesterskab 2023 del 3
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. maj 2023 to 28. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Roberta Sølbeck |
2013 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
3 |
|
Leonora Barfoed |
2014 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Miriam Fugl-Meyer |
2014 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Lilje Tullberg |
2014 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Amélie Barrios Kaaberbøl |
2007 |
GENTOFTE |
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Claire Bundgaard |
2014 |
GENTOFTE |
54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
4 |
|
Laura Kølbæk Jensen |
2013 |
GENTOFTE |
55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
5 |
|
Annika Gilakathula |
2013 |
GENTOFTE |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
GENTOFTE |
50.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
GENTOFTE |
48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
GENTOFTE |
48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
GENTOFTE |
48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
5 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
GENTOFTE |
50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
GENTOFTE |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
GENTOFTE |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
GENTOFTE |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
GENTOFTE |
41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Emily Croucher |
2013 |
GENTOFTE |
45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
5 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
GENTOFTE |
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Emilie Boel Christensen |
2013 |
GENTOFTE |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
GENTOFTE |
39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
GENTOFTE |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
GENTOFTE |
33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
GENTOFTE |
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
GENTOFTE |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
6 |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
GENTOFTE |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
GENTOFTE |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
GENTOFTE |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
GENTOFTE |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
GENTOFTE |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Josefine Meyer Zebitz |
2004 |
GENTOFTE |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
GENTOFTE |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-05-2023 15:23.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|