Startliste for SSK Klubmesterskab 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
27. maj 2023 to 27. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Frisvømning Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Astrid Engmark Jensen |
2010 |
SVØMSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Sascha Legaard Jensen |
2010 |
SVØMSK |
3:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Rosa Pico |
2010 |
SVØMSK |
2:53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Sophia Augustesen |
2009 |
SVØMSK |
2:53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Isabella Carstensen |
2010 |
SVØMSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
SVØMSK |
2:42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
SVØMSK |
2:36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Emma Attrup |
2007 |
SVØMSK |
2:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Andrea Frederikke Pedersen |
2010 |
SVØMSK |
2:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Stella Fredebo |
2010 |
SVØMSK |
2:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
SVØMSK |
2:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
SVØMSK |
2:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
SVØMSK |
2:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
SVØMSK |
2:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
SVØMSK |
2:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
SVØMSK |
2:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
SVØMSK |
2:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
SVØMSK |
2:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
SVØMSK |
2:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Emilia Pico |
2008 |
SVØMSK |
2:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
SVØMSK |
2:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
SVØMSK |
2:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
SVØMSK |
2:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-05-2023 12:01.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|