Program för Trollhättan Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 3 jun 2023 till den 4 jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar A,B,C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
3 |
|
Alexander Handin-Oskarsson |
2011 |
TROLLHÄTTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
4 |
|
Anton Karlsson |
2011 |
MASS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Leonard Linderholm |
2009 |
GÖTEBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Alexéy Shishkin |
2009 |
KUNGSBACKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar A,B,C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Seiji Onozuka Gama de Almeida |
2010 |
GÖTEBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2 |
|
Karl Johansson |
2011 |
S02 |
3:38.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Sigge Fredriksson |
2009 |
ELFSBORG |
3:36.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Filip Andersson |
2010 |
TROLLHÄTTA |
3:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
5 |
|
Noah Engerberg |
2011 |
S 77 |
3:20.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
6 |
|
Vilgot Larsson |
2008 |
MASS |
3:36.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
7 |
|
Jason Chan |
2011 |
KUNGSBACKA |
3:56.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
8 |
|
Elis Brandberg |
2010 |
MASS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar A,B,C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Oliver Schlyter |
2009 |
KUNGSBACKA |
3:09.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Tim Damber |
2008 |
GÖTEBORG |
3:01.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
3 |
|
Gustav Westerlind Olsson |
2009 |
UDDEVALLA |
2:50.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Gustav Landgren |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:38.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
5 |
|
Elis Berntsson |
2009 |
ÅMÅLS SS |
2:45.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
6 |
|
Luke Morlok Baeckström |
2010 |
KUNGÄLV |
2:57.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
7 |
|
Olle Jacobsson |
2009 |
MASS |
3:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
8 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
TROLLHÄTTA |
3:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-02 19:20:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|