Program for Toukouinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Kilpailujakso
# | Discipline | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|
1 | 100m PU T-12,14,N Final | CamPojat Oy | Prijave | Startna lista |
2 | 100m PU P-13,15,M Final | Imatran Kyytibussit Oy | Prijave | Startna lista |
3 | 50m VU T-10,12,14,N Final | Kuusitunturi Oy | Prijave | Startna lista |
4 | 50m VU P-11,13,14,M Final | Ravintola Alppimaja | Prijave | Startna lista |
5 | 50m RU MASTERS N Final | Podium Gym Solutiins Oy | Prijave | Startna lista |
6 | 50m RU MASTERS M Final | Rakennusliike Evälahti Oy | Prijave | Startna lista |
7 | 200m SU T-14,N Final | Hierontapalvelu Arttu Päivärinta | Prijave | Startna lista |
8 | 200m SU P-15,M Final | Imatran Uimahallikahvio | Prijave | Startna lista |
9 | 100m RU T-12,14,N Final | Rakennusliike Evälahti Oy | Prijave | Startna lista |
10 | 100m RU P-13,15,M Final | Relion Oy | Prijave | Startna lista |
11 | 50m SU T-10,12,14,N Final | Metehe Oy | Prijave | Startna lista |
12 | 50m SU P-11,13,15,M Final | CamPojat Oy | Startna lista | |
13 | 200m SKU T-14,N Final | Imatran Kivikaiverrus Oy | Prijave | Startna lista |
14 | 200m SKU P-15,M Final | Ravintola Alppimaja | Prijave | Startna lista |
0 | Tauko | |||
15 | 100m VU T-12, 14, N Final | Kuljetusliike Kosonen Oy | Prijave | Startna lista |
16 | 100m VU P-13,15,M Final | Kuusitunturi Oy | Prijave | Startna lista |
17 | 200m RU T-14,N Final | Rakennusliike Evälahti Oy | Prijave | Startna lista |
18 | 200m RU P-15,M Final | Relion Oy | Prijave | Startna lista |
19 | 50m PU T-10,12,14,N Final | Kuusitunturi Oy | Prijave | Startna lista |
20 | 50m PU P-11,13,15,M Final | Imatran Kyytibussit Oy | Prijave | Startna lista |
21 | 50m VU MASTERS N Final | TopsuMaa Oy | Prijave | Startna lista |
22 | 50m VU MASTERS M Final | TopsuMaa Oy | Prijave | Startna lista |
23 | 100m SU T-12,14,N Final | Stivos.fi | Prijave | Startna lista |
24 | 100m SU P-13,15,M Final | Rakennusliike Evälahti Oy | Prijave | Startna lista |
25 | 50m RU T-10,12,14,N Final | Sopenmäen Mansikka | Prijave | Startna lista |
26 | 50m RU P-11,13,54,M Final | Metehe Oy | Prijave | Startna lista |
27 | 400m VU T-14, N Final | CamPojat Oy | Prijave | Startna lista |
28 | 400m VU P-15, M Final | Ravintola Alppimaja | Prijave | Startna lista |
0 | Tauko | |||
29 | 4x50m VUV T-14,N Final | Kuusitunturi Oy | Prijave | Startna lista |
30 | 4x50m VUV P-15,M Final | Rakennusliike Evälahti Oy | Prijave | Startna lista |