Startliste for Triton Open 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. apr 2023 to 30. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer
|
Indledende 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
2 |
|
Alberte Kohave Sørensen |
2013 |
TRITON B |
54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
3 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
TRITON B |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
KØGE |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
KØGE |
43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Sophia Møller |
2009 |
TRITON B |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
7 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
TRITON B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
RINGSTED |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
KØGE |
41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
4 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
HILLERØD |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
5 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
HILLERØD |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
6 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
HILLERØD |
41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
7 |
|
Mariia Nikitina |
2011 |
RINGSTED |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Freja Unold |
2009 |
HØRSHOLM |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
3 |
|
Monique Haack |
2009 |
KØGE |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Anna Staal |
2009 |
SIGMA-BIRK |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
KØGE |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
HILLERØD |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
KØGE |
39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
GSK |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
SIGMA-ALL |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
4 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
VEST |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Karla Rekling |
2008 |
SIGMA-BIRK |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
VEST |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
7 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SK-SYD |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
KØGE |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Anja Englert |
2008 |
SIGMA-ALL |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Alberte Stub |
2008 |
SIGMA-BIRK |
31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
5 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
VEST |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
6 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
GSK |
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
7 |
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
HØRSHOLM |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
TRITON B |
35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
SIGMA-ALL |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
4 |
|
Anna-Marie Christiansen |
1990 |
SK-SYD |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
5 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
VEST |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
SIGMA-BIRK |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
7 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
KØGE |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-04-2023 15:56.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|