Program for XX GANT Turku Junior Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
XX GANT Turku Junior Games
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Uinti Turku - Åbo Simning ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
29.04.2023 - 29.04.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Selkäuinti P13, P12 |
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
|
Topi Rivari Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
246 |
|
Kiril Lopusiev |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Elmo Kyytinen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Aaron Helander |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Nilla Hagelin |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Anto Loukine |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
258 |
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
220 |
|
Elias From |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
387 |
|
Lauri Vuori |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Joonas Terävä |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Elias Hirvonen |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
214 |
|
Johannes Heinonen |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
222 |
|
Noel Vainio |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
126 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
144 |
|
Voitto Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Nikolai Klevtsov |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
228 |
|
Taneli Kotiranta |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
396 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
262 |
|
Eemeli Partanen |
2010 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
203 |
|
Kevin van Rooij |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
9 |
|
Matias Halmu |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
40 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
266 |
|
Artem Sazonov |
2011 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
247 |
|
Rafael Dean |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
85 |
|
Veikka Suvitie |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
153 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
394 |
|
Eikka Laaksonen |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:35.11 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
32 |
216 |
|
Lauri Saastamoinen |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
240 |
|
Mika Metsänoja |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
273 |
|
Platon Voutilainen |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
421 |
|
Eelis Kaila |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
190 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
158 |
|
Santtu Lähdeniitty |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
389 |
|
Alex Pentamo |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
212 |
|
Akseli Vahila |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
155 |
|
Eelis Andersson |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
226 |
|
Eljas Lahtinen |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
188 |
|
Julius Paakki |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
189 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
148 |
|
Urho Tammi |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
229 |
|
Aaro Wandén |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
213 |
|
Neo Porkka |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
10 |
|
Aaro Hongisto |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
156 |
|
Aleksi Kärkkäinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
15 |
|
Joonatan Tani |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
230 |
|
Rikhard laituri |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
418 |
|
Verneri Skog |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
84 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
404 |
|
Lenni Ylönen |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
162 |
|
Konsta Antikainen |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
110 |
|
Thomas Kortelainen |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
420 |
|
Aaro Viskari |
2010 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
177 |
|
Karl Eriksson |
2011 |
Salon Uimarit |
FIN |
2:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
232 |
|
Alex Juutilainen |
2011 |
Uinti Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
16 |
|
Taisto Tikka |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2023 20.17.58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|