Program för Poängsim 4, 2022-2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Fyrishov |
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2023 till den 16 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Hansheng Xie |
2009 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Albin Hedberg |
2011 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Ebba Settling |
2011 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Noel Nobuoka |
2009 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Mixed |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Albin Fagerström |
2011 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Grim Riddar |
2010 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Emilis Jakubauskas |
2012 |
TUREBERG |
1:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Saga Nordlander |
2011 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Valentin Theodor Craciun |
2009 |
UPSALA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Mixed |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Victor Bernström |
2011 |
TUREBERG |
1:41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Karl Wahldén |
2010 |
UPSALA S |
1:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Adrian Brenning |
2012 |
UPSALA S |
1:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Hilda Muribi |
2011 |
UPSALA S |
1:38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
UPSALA S |
1:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Mixed |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
TUREBERG |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Vera Vidholm |
2010 |
UPSALA S |
1:34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
3 |
|
Josefin Eriksson |
2009 |
UPSALA S |
1:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
UPSALA S |
1:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Mixed |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
TUREBERG |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Alva Malinen |
2010 |
UPSALA S |
1:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
UPSALA S |
1:14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Kasper Loklint |
2011 |
UPSALA S |
1:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Viktor Wahlström |
2011 |
UPSALA S |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
UPSALA S |
1:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-16 09:33:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|