Startliste for Hørsholm Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 25/3 - afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hørsholm Svømmehal |
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
25. mar 2023 to 26. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
280 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
238 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
281 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Katja Poulsen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
194 |
|
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
10:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
231 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
84 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
247 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
11:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
210 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
11:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
261 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
11:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
11:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
229 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
11:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
11:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
262 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
11:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
206 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
12:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
301 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-03-2023 08:36.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|