Program för Vest Børn Medleystævne - Nord
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Nord
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro Svømmekl |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
31 |
|
Karl Kjeldsen Sørensen |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Elias Egeberg |
2010 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
55 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Victor Mosskov Jensen |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
35 |
|
Peter Storm Pedersen |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Emil Andersen |
2011 |
Idrætsforening Jarl, Arden |
DEN |
49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Magnus Uttrup Rom |
2010 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
11 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
102 |
|
Johannes Førgaard Poulsen |
2010 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
56 |
|
Hugo Brandt-Petersen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
10 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Rasmus Nittegaard Andersen |
2010 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
67 |
|
Malthe Pedersen |
2011 |
Swim Team Neptun |
DEN |
52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
97 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
68 |
|
Alexander Holt Flyger |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
98 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
53.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
111 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
49 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
53.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Chresten Vestergård |
2010 |
Idrætsforening Jarl, Arden |
DEN |
54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
12 |
|
Jonathan Bjerre |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
47 |
|
Kristoffer Pilemand Ottesen |
2011 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
96 |
|
Emil Højholt |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
40 |
|
Samuel Ottow Bagger Vesterlund |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
39 |
|
Teis Rask-Hornebo |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
13 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
93 |
|
William Gade |
2011 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
88 |
|
Gustav Andersen |
2011 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
92 |
|
Tobias Hundahl Gravesen |
2011 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
73 |
|
Karl Haslund Pape |
2011 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
52 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
69 |
|
Andreas Kjelsteen Krogh |
2011 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
74 |
|
Tristan Seerup Gram Theilgaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
91 |
|
Oskar Kristensen |
2010 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
29 |
|
Nikolaj Virkelyst |
2011 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
103 |
|
Holger Breinholt Sørensen |
2010 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
66 |
|
Laust Agergaard |
2011 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
100 |
|
Thor Lund Henningsen |
2011 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
76 |
|
Benjamin Birk Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
70 |
|
Bertram Pihl Nygaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-04-2023 12:56.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|