Program for Vest Børn Medleystævne - Syd
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
85 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
97 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
176 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
107 |
|
Anna Syencha |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
112 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:44.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
13 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
99 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:45.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:48.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
96 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
36 |
|
Alberthe Bak |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
108 |
|
Bella Skovrup |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:07.89 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
82 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:08.90 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
83 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
|
Swim Team Odense |
|
2:09.79 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
84 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:11.25 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
85 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
|
Fredericia Svømmeklub |
|
2:15.23 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
86 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
2:21.43 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
87 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:42.13 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
51 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
193 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
98 |
|
Jonas Olsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
77 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:39.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
145 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
10 |
|
Frederik Hammer |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:48.12 |
|
|
|
64 |
131 |
|
Kristian Witt |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
1:50.51 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
175 |
|
August Baadsgaard |
|
Swim Team Odense |
|
1:51.74 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
149 |
|
August Frederiksen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:53.83 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
67 |
128 |
|
August Røn Wind |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
1:54.84 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
1:57.18 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
|
Kolding SK |
|
1:57.20 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
70 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
2:00.21 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
|
Frem Odense |
|
2:01.52 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:03.85 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
2:05.34 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
74 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
2:05.55 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
75 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:08.62 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
46.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
97 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
13 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
85 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
52.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
176 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
115 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
52.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
56.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
57.99 |
|
|
|
64 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
|
Frem Odense |
|
58.23 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
59.54 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
66 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:01.04 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
67 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
|
Ikast Svømmeklub |
|
1:03.77 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
68 |
96 |
|
Liv Damgaard |
|
Horsens Svømmeklub |
|
1:03.85 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:06.85 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
70 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
|
Swim Team Odense |
|
1:08.00 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:14.36 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
72 |
99 |
|
Merle Bülow |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
36 |
|
Alberthe Bak |
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
74 |
108 |
|
Bella Skovrup |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
75 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
76 |
107 |
|
Anna Syencha |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
77 |
112 |
|
Liv Lund |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
78 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
79 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
80 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
81 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
|
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
82 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
83 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
84 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
85 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
86 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
87 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
51 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
98 |
|
Jonas Olsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
193 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
48.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
77 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
10 |
|
Frederik Hammer |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
57.54 |
|
|
|
64 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
57.89 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
65 |
128 |
|
August Røn Wind |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
58.81 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
149 |
|
August Frederiksen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:02.98 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
67 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:03.74 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
145 |
|
Oskar Thompson |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
1:07.04 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
1:08.40 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
70 |
175 |
|
August Baadsgaard |
|
Swim Team Odense |
|
1:10.88 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:12.06 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
131 |
|
Kristian Witt |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
74 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
75 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
146 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
115 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
97 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
13 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
85 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
176 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
112 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
107 |
|
Anna Syencha |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
99 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
36 |
|
Alberthe Bak |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
1:42.86 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
|
Ikast Svømmeklub |
|
1:42.88 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
74 |
96 |
|
Liv Damgaard |
|
Horsens Svømmeklub |
|
1:43.15 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
75 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:44.02 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
76 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:44.55 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
77 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
|
Kolding SK |
|
1:44.79 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
78 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:45.06 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
79 |
108 |
|
Bella Skovrup |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
1:45.37 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
80 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:48.24 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
81 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:50.73 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
82 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
2:03.77 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
83 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:06.13 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
84 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
85 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
86 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
87 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
98 |
|
Jonas Olsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
51 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
77 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
193 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
145 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
175 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:34.25 |
|
|
|
64 |
10 |
|
Frederik Hammer |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:35.18 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:35.30 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
|
Ikast Svømmeklub |
|
1:36.47 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
67 |
149 |
|
August Frederiksen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:38.97 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
68 |
128 |
|
August Røn Wind |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
1:41.16 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:43.72 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
70 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:55.50 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:02.29 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
72 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
74 |
131 |
|
Kristian Witt |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
75 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4x100m IM Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
57 |
|
Odder Smileys |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
6:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Esbjerg Piger |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
6:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Silkeborg Piger 1 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
6:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Nyborg Piger 1 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
6:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Horsens piger |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
6:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Søløverne |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
6:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
116 |
|
HSK 1 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
6:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Vejle piger 1 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
168 |
|
Vejle Piger 2 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Silkeborg Piger 2 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
6:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
188 |
|
Swim or Die |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
6:58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
HSK 2 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
7:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
58 |
|
Odder Smileys 2 |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
7:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
72 |
|
Nyborg Piger 2 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
8:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
De sejeste |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4x100m IM Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
132 |
|
ESK boys |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Silkeborg Drenge 1 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
187 |
|
De fede flodheste |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
5:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Vejle drenge 1 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Odder Smileys |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Horsens Drenge |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
6:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
HSK 1 Drenge |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
6:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Silkeborg Drenge 2 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
6:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Vejle Drenge 2 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
6:55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Odder Smileys 2 |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
7:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
133 |
|
Esbjerg Piger |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
57 |
|
Odder Smileys |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Silkeborg Piger 1 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Horsens piger |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Nyborg Piger 1 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Søløverne |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Vejle piger 1 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
HSK 1 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:49.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Silkeborg Piger 2 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:58.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
168 |
|
Vejle Piger 2 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:00.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
188 |
|
Swim or Die |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Odder Smileys 2 |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Nyborg Piger 2 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
De sejeste |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
HSK 2 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4X50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
132 |
|
ESK boys |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
De fede flodheste |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Vejle drenge 1 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Silkeborg Drenge 1 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Odder Smileys |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Horsens Drenge |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
HSK 1 Drenge |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:51.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Silkeborg Drenge 2 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Odder Smileys 2 |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
169 |
|
Vejle Drenge 2 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
3:21.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
3:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
97 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
13 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
3:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
3:54.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
4:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
108 |
|
Bella Skovrup |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
99 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
146 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
64 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
54 |
|
Emma Vermod Rasmussen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
67 |
7 |
|
Camilla Petersen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
96 |
|
Liv Damgaard |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
115 |
|
Nina Hansen |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
70 |
107 |
|
Anna Syencha |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
74 |
112 |
|
Liv Lund |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
75 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
76 |
85 |
|
Julie Skovdal |
|
Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
77 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
78 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
79 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
80 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
81 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
|
Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
82 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
83 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
84 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
85 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
86 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
2:41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
2:54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:55.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:57.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:02.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
3:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
3:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
3:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
3:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
3:46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
175 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
4:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
149 |
|
August Frederiksen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
145 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
128 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
98 |
|
Jonas Olsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
64 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
77 |
|
Din Husejnovic |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
66 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
67 |
10 |
|
Frederik Hammer |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
|
Frem Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
70 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
71 |
131 |
|
Kristian Witt |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
|
Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
107 |
|
Anna Syencha |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
115 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
7 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
85 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
13 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
1:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
54 |
|
Emma Vermod Rasmussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
112 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
108 |
|
Bella Skovrup |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
99 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
1:56.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
97 |
|
Karen Bentsen |
|
Horsens Svømmeklub |
|
1:56.76 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:58.51 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
67 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:04.76 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
2:06.25 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
69 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
|
Swim Team Odense |
|
2:07.09 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
70 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:08.60 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
71 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
|
Odder Svømmeklub |
|
2:09.25 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
72 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
2:15.18 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
73 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
|
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
74 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
75 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
76 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
77 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
78 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
79 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
80 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
81 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
82 |
36 |
|
Alberthe Bak |
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
83 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
84 |
146 |
|
Lilly Træger |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
85 |
96 |
|
Liv Damgaard |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
86 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
87 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
193 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
145 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
175 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
131 |
|
Kristian Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
77 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
10 |
|
Frederik Hammer |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:51.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:58.07 |
|
|
|
64 |
128 |
|
August Røn Wind |
|
Esbjerg Svømmeklub |
|
1:58.31 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
65 |
149 |
|
August Frederiksen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:59.85 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
66 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
67 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
68 |
98 |
|
Jonas Olsen |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
70 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
|
Frem Odense |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
71 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
72 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
|
Frem Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
73 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
74 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
95 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
87 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
157 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
134 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
32 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
142 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
165 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
61 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
17 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
52 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
155 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
125 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
159 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
23 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
19 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
138 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
105 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
7 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
186 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
DEN |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
109 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
99 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
54 |
|
Emma Vermod Rasmussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
63 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
69 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
158 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
152 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
97 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
177 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
82 |
|
Alberte Kjærulff |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
135 |
|
Emely Byskov |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
123 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
55 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
96 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
80 |
|
Silje Jakobsen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
112 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
182 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Kruse |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
64 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
83 |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christiansen |
2012 |
Kolding SK |
DEN |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
130 |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
18 |
|
Naalua Steffensen |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
141 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
47 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
108 |
|
Bella Skovrup |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:00.14 |
|
|
|
64 |
40 |
|
Laura Lausdahl |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:00.30 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
65 |
107 |
|
Anna Syencha |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
1:00.36 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
66 |
178 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
|
Swim Team Odense |
|
1:01.06 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
67 |
5 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:02.12 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
68 |
190 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
|
Frem Odense |
|
1:02.18 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
89 |
|
Linn Kristine Banggaard |
|
Ikast Svømmeklub |
|
1:02.85 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
70 |
62 |
|
Ella Marie Hansen |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
1:03.05 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
71 |
13 |
|
Juliane Holler |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:03.24 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
39 |
|
Karla Maria Kristoffersen |
|
Odder Svømmeklub |
|
1:04.18 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
73 |
181 |
|
Laura Louise Pedersen |
|
Swim Team Odense |
|
1:05.44 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
74 |
91 |
|
Gry Lønne Jensen |
|
Ikast Svømmeklub |
|
1:06.23 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
75 |
151 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:10.08 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
76 |
25 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
|
Silkeborg Svømmeklub |
|
1:13.66 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
77 |
68 |
|
Josefine Steen Harboe |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
1:15.34 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
78 |
136 |
|
Mia Ladekjær |
|
Fredericia Svømmeklub |
|
1:22.43 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
79 |
66 |
|
Ingrid Gaarsmand |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
1:33.83 |
|
|
|
2012 |
DEN |
|
80 |
45 |
|
Vigga Køppen |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
81 |
174 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
82 |
172 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
|
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
83 |
146 |
|
Lilly Træger |
|
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
84 |
75 |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
85 |
36 |
|
Alberthe Bak |
|
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
86 |
111 |
|
Josefine Gydesen |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
87 |
43 |
|
Maja Rømer Hjelm |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
120 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Mads Bertelsen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
121 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
David Beck Poulsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
180 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Oliver Hallenberg |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
183 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Hans Jakob Søltoft Jensen |
2010 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Maxim Holm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
144 |
|
Frederik R Mortensen |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
140 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
122 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
173 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
104 |
|
Phillip Thomsen |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
22 |
|
Silas Sejr Elgaard Jørgensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
193 |
|
Marcus Puggaard Hougaard |
2011 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
113 |
|
Lucas Skovshoved |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Mads Ivarsen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
163 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Storm Hougaard Hansen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
162 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
48 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
191 |
|
Kasper Fuglsang Klicman |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
185 |
|
Valdemar Pii Walther |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
88 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
31 |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
56 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
12 |
|
Jacob Zacharias Davidson |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
35 |
|
Simon Laustsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
154 |
|
Lasse Bro Christensen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
34 |
|
Oskar Mørk Larsen |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
24 |
|
Victor Johansen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
77 |
|
Din Husejnovic |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
10 |
|
Frederik Hammer |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
98 |
|
Jonas Olsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
153 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
184 |
|
Milad Fahim |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
137 |
|
Oliver Møller Jespersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
143 |
|
Esajas Hemannsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
189 |
|
Oliver Skov |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
53.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
9 |
|
Frede Holler |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
145 |
|
Oskar Thompson |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
70 |
|
Otto Thuelund |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
101 |
|
Rasmus Mandrup Rosendal |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
150 |
|
Christoffer Breinholt |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
129 |
|
Emil Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
55.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
106 |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
90 |
|
Eduard Cazacu |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
11 |
|
Frederik Rossau Larsen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
102 |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
58.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
86 |
|
Asger Møller Ebbesen |
2010 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
131 |
|
Kristian Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
167 |
|
Tobias Nicolajsen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
149 |
|
August Frederiksen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
175 |
|
August Baadsgaard |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
81 |
|
Aksel Andreassen |
2011 |
Kolding SK |
DEN |
1:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
147 |
|
Theodor Lystrup |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
179 |
|
Holger Vinden Understup |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:02.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
38 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
128 |
|
August Røn Wind |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
74 |
|
Tore Xander Eriksen |
2011 |
Munkebo Svømme- og kondiklub 72 |
DEN |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
156 |
|
Mathias Haasum Andersen |
|
Vejle Svømmeklub |
|
1:08.69 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
67 |
67 |
|
Jakob Kobbernagel |
|
Nyborg Svømmeklub |
|
1:09.50 |
|
|
|
2010 |
DEN |
|
68 |
94 |
|
Benjamin Parra Andreasen |
|
Horsens Svømmeklub |
|
1:15.08 |
|
|
|
2011 |
DEN |
|
69 |
79 |
|
Mikkel Chernyshov Caracappa |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
70 |
110 |
|
Frederik Øgendahl |
|
Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
71 |
192 |
|
Johannes Kristensen |
|
Frem Odense |
|
|
|
|
|
2011 |
DEN |
|
72 |
41 |
|
Lucas Timmermann |
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
73 |
78 |
|
Mikkel Stig Langløkke |
|
Kolding SK |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4X50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
26 |
|
Silkeborg Piger 1 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Esbjerg Piger |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Nyborg Piger 1 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Odder Smileys |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Søløverne |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Vejle Piger 2 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
116 |
|
HSK 1 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Silkeborg Piger 2 |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
De sejeste |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
103 |
|
Horsens piger |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
170 |
|
Vejle piger 1 |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
HSK 2 Piger |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
188 |
|
Swim or Die |
2011 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
58 |
|
Odder Smileys 2 |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Nyborg Piger 2 |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
3:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4X50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
132 |
|
ESK boys |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
De fede flodheste |
2010 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Silkeborg Drenge 1 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Vejle drenge 1 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Odder Smileys |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Horsens Drenge |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
HSK 1 Drenge |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Silkeborg Drenge 2 |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Vejle Drenge 2 |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Odder Smileys 2 |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:44.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2023 10:50.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|