Program for Zoggs Zwim - Summer Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Zoggs Zwim Stockholm - Summer Cup 2023
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 30 jun 2023 till den 2 jul 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
0 |
|
Olivia Bengtsson |
2011 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Mika Fredholm |
2011 |
SK NEPTUN |
49.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Noah Ekstrand |
2012 |
SK NEPTUN |
44.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
SK NEPTUN |
37.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Kian Westrin |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
58.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
769 |
5 |
|
Leon Haakensen Hagene |
2011 |
GR02311614450 |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
SK NEPTUN |
50.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
7 |
|
Hugo Kristiansson |
2011 |
WISBY SS |
55.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
8 |
|
Molly Hammarstedt |
2011 |
SUNDSVALL |
32.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
789 |
9 |
|
Odin Johan Stedt |
2011 |
GR02311614450 |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
0 |
|
Vera Lindström |
2012 |
SK NEPTUN |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
1 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
SKURU IK |
34.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
2 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
SPIF SF |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
771 |
3 |
|
Oliver Holmberget |
2011 |
GR02311614450 |
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
4 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
SÖDERTÖRN |
47.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
5 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
SKURU IK |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
SK NEPTUN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
7 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
SK NEPTUN |
42.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
8 |
|
Alice Rosenborg |
2011 |
SK NEPTUN |
47.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
472 |
9 |
|
Karl Ansara |
2011 |
SS04 |
37.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
0 |
|
Frida Färnlöf |
2011 |
BORLÄNGE |
38.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
762 |
1 |
|
Petter Olavi Brun |
2011 |
GR02311614450 |
34.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
SKK |
44.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
565 |
3 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
SPIF SF |
45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
4 |
|
Denise Hedman |
2011 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Marc Nordlander |
2012 |
SK NEPTUN |
51.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
6 |
|
Linn Håkansson |
2011 |
SKK |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
7 |
|
Hagop Mouradian |
2012 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Sigrid Strandberg |
2013 |
LUDVIKA SS |
46.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
9 |
|
Ebba Forsberg |
2011 |
SKK |
49.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
0 |
|
Vilgot Bergman |
2011 |
WISBY SS |
58.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
547 |
1 |
|
Freja Tautkus |
2011 |
SPIF SF |
46.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
2 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
SPIF SF |
47.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
3 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
UPSALA S |
35.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
4 |
|
Tova Björklund |
2011 |
SPIF SF |
42.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
559 |
5 |
|
Eszter Zsiros |
2011 |
SPIF SF |
47.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
6 |
|
Alice Thunström |
2011 |
SÖDERTÖRN |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
7 |
|
Tony Qu |
2012 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
553 |
8 |
|
Tomas Tauktus |
2013 |
SPIF SF |
47.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
9 |
|
Amanda Dahl |
2013 |
SK NEPTUN |
50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
0 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
SS04 |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
1 |
|
Agnes Sandén |
2011 |
SUNDSVALL |
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Douglas Stenling |
2011 |
NJURUNDA |
43.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
3 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
SKK |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
4 |
|
Oscar Robertsson Gottfriedz |
2013 |
SÖDERTÄLJE |
53.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
5 |
|
Julia Björner |
2011 |
SALA SS |
43.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
571 |
6 |
|
Martin Birkeland |
2011 |
SK Speed |
41.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
561 |
7 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
SPIF SF |
49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
8 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
SÖDERTÖRN |
46.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
9 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
SK NEPTUN |
48.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
0 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
SK NEPTUN |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
1 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
SPIF SF |
59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
442 |
2 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
UPSALA S |
48.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
3 |
|
Alva Ekström |
2011 |
WISBY SS |
33.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Aurora Fan |
2012 |
SK NEPTUN |
38.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
SKK |
50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Elisabeth Katz |
2013 |
SK NEPTUN |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
7 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
36.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
8 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
9 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
SÖDERTÖRN |
38.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
0 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
SKK |
51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
573 |
1 |
|
Mathea Adele Skogsrud Bugge |
2011 |
SK Speed |
36.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
775 |
2 |
|
Mads Moen Lorvik |
2011 |
GR02311614450 |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
3 |
|
Linus Persson |
2012 |
SÖDERTÖRN |
48.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Elsa Eriksson |
2011 |
SUNDSVALL |
55.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
5 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
SKK |
40.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
676 |
6 |
|
Lucas Muthanna |
2011 |
TS&LK |
37.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
7 |
|
Moa Manley |
2012 |
SÖDERTÖRN |
36.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Malvina Hibell |
2013 |
SK NEPTUN |
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
9 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
SK NEPTUN |
32.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
0 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
SPIF SF |
41.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
1 |
|
Moa Ahlstedt Kahlbom |
2012 |
WISBY SS |
44.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
|
Harriet Rydén Olsen |
2011 |
SKK |
40.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Arman Rana |
2012 |
SK NEPTUN |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
4 |
|
Wilma Alén |
2011 |
SS04 |
51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Molly Dalfjord |
2011 |
SALA SS |
48.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
6 |
|
Thor Lieu |
2011 |
SÖDERTÖRN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
7 |
|
Ellen Qvarforth |
2011 |
LUDVIKA SS |
41.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
464 |
8 |
|
Petra Hammes |
2011 |
SS04 |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
9 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
SÖDERTÖRN |
41.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed D |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
804 |
0 |
|
Elisabeth Bostam |
2013 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
1 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
SPIF SF |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Fiona Eriksson |
2011 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
477 |
3 |
|
Liam Sterby |
2011 |
SS04 |
44.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
560 |
4 |
|
Leni Grela |
2012 |
SPIF SF |
55.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
578 |
5 |
|
Borghild Jensen |
2011 |
SK Speed |
36.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
6 |
|
Mumtaz Mohamed |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
1:07.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
7 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
SÖDERTÖRN |
39.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
8 |
|
Alice Thungström |
2011 |
NJURUNDA |
42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
9 |
|
Loui Björkman |
2011 |
WISBY SS |
38.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-30 15:32:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|