Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoggs Zwim Stockholm - Summer Cup 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 30 jun 2023 till den 2 jul 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Ryggsim Damer ABC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
280 |
|
Evelina Kopparberg |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:07.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Mira Björkman |
2010 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:07.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
600 |
|
Britt Raudsepp |
2007 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
302 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:08.92 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
246 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
276 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:10.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
154 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:11.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
793 |
|
Amelia Hanna Wierzbicka |
2008 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Moa Englund |
2008 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:11.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
747 |
|
Helga Sigurlaug Helgadóttir |
2007 |
Sundfélag Hafnarfjarðar |
ISL |
1:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
501 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:12.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
357 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:12.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
791 |
|
Mai Tran |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:12.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
338 |
|
Leila Georgsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
264 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:13.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
408 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
369 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
693 |
|
Nora Yian Baldersheim |
2009 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:14.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Linn Olsson |
2010 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:14.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
283 |
|
Kajsa Burman |
2007 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:14.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
184 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:14.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
605 |
|
Natali Plovits |
2007 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
778 |
|
Pauline Elise Masiak |
2008 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
339 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
337 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
437 |
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
157 |
|
Agnes Ottosson |
2007 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:15.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
518 |
|
Ines Wijk |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
159 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:15.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
428 |
|
Ella Andersson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
783 |
|
Nathania Newton |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
290 |
|
Maja Henningsson |
2008 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:16.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
202 |
|
Lone Trygg Wik |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
279 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:16.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
318 |
|
Isabell Samuelsson |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:16.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
278 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:17.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
156 |
|
Leena Mainardis |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:17.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
788 |
|
Elena Stavdal |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:17.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
126 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
195 |
|
Liv Fahlen |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
737 |
|
Halla Rún Fannarsdóttir |
2008 |
Sundfélagið Óðinn |
ISL |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
161 |
|
Engla Back |
2007 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:18.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
13 |
|
Alicia Kraft |
2007 |
Hedemora Simsällskap |
SWE |
1:18.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
424 |
|
Olivia Melin |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:18.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
616 |
|
Solveig Ruud Tednes |
2010 |
Lørenskog og Rælingen Kappsvømmingsklubb |
NOR |
1:19.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
281 |
|
Alva Norgren |
2006 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:19.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
459 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:19.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
767 |
|
Ida Tveiterås Green |
2009 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
597 |
|
Helene Elizabeth Nyheim Østeby |
2006 |
SK Speed |
NOR |
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
392 |
|
Matilda Ireby |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:19.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
779 |
|
Eira Melhus-Tangen |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
515 |
|
Freja Härstedt |
2007 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:19.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
606 |
|
Maria Elizabeth Jefanov |
2010 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
12 |
|
Maja Englund |
2010 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:19.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
698 |
|
Olea Winnberg |
2009 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:20.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
800 |
|
Mira Kvandal Johansen |
2008 |
Fauske SK |
NOR |
1:20.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
776 |
|
Kristin Lyssandtræ |
2007 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
499 |
|
Martha Hammes |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:20.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
265 |
|
Ella Svanholm |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
498 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
727 |
|
Eydís Birta Ingólfsdóttir |
2005 |
Sunddeid Umfb |
ISL |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
165 |
|
Isis Olin |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:21.16 |
S |
|
|
64 |
750 |
|
Rebekka Rún Magnúsdóttir |
|
Sundfélag Hafnarfjarðar |
|
1:21.16 |
|
|
|
2008 |
ISL |
|
65 |
761 |
|
Saga Brattbakk |
|
Triton Lillestrøm |
|
1:21.21 |
|
|
|
2010 |
NOR |
|
66 |
213 |
|
Varnika Handa |
|
Spårvägen Simförening |
|
1:21.55 |
|
|
|
2009 |
SWE |
S |
|
67 |
506 |
|
Ester Nilsson |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
1:21.56 |
|
|
|
2009 |
SWE |
|
68 |
171 |
|
Svea Röhss |
|
S 77 Stenungsund |
|
1:21.74 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
69 |
329 |
|
Tova Björk |
|
Södertörns Simsällskap |
|
1:21.91 |
|
|
|
2010 |
SWE |
S |
|
70 |
526 |
|
Tilde Bender Johansson |
|
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
1:22.04 |
|
|
|
2007 |
SWE |
S |
|
71 |
332 |
|
Adriana Hamzehnejad |
|
Södertörns Simsällskap |
|
1:22.16 |
|
|
|
2007 |
SWE |
|
72 |
354 |
|
Elina Lindman |
|
Södertörns Simsällskap |
|
1:22.35 |
|
|
|
2010 |
SWE |
S |
|
73 |
53 |
|
Emilia Olsson |
|
Simklubben Neptun |
|
1:22.68 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
74 |
617 |
|
Tuva Härd Slåtten |
|
Lørenskog og Rælingen Kappsvømmingsklubb |
|
1:22.95 |
|
|
|
2010 |
NOR |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
307 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:23.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
374 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
209 |
|
Signe Wååg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
458 |
|
Moa Thurgren |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:23.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
431 |
|
Ester Wallström |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
570 |
|
Annika Bhatnagar |
2009 |
SK Speed |
NOR |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
206 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
39 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
812 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:23.90 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
84 |
582 |
|
Embla Sofia Lieungh |
2008 |
SK Speed |
NOR |
1:23.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
523 |
|
Nancy Karlmark |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:24.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
151 |
|
Wira Andersson |
2010 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:24.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
773 |
|
Iselin Abena Dennis Jøndal |
2009 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
273 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
160 |
|
Clara Carlén |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
785 |
|
Arbenita Shala |
2009 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
784 |
|
Hanna Emilie Rygg-Berg |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
732 |
|
Jensína Evelyn Rendall |
2008 |
Sunddeid Umfb |
ISL |
1:25.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
734 |
|
Sigrún Halla Olgeirsdóttir |
2008 |
Sunddeid Umfb |
ISL |
1:25.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
266 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:26.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
336 |
|
Chanel Matilainen |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
687 |
|
Marie Skuseth |
2009 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:26.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
282 |
|
Isabelle Mineur |
2009 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
296 |
|
Miranda Viksten |
2010 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:27.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
300 |
|
Theya Ericsdotter |
2010 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:27.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
802 |
|
Tiril Marie Ormåsen |
2010 |
Fauske SK |
NOR |
1:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
550 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
146 |
|
Haben Tsegay |
2009 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:28.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
274 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:29.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
413 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:29.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
588 |
|
Olivia Franciska Pettersen |
2009 |
SK Speed |
NOR |
1:30.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
591 |
|
Emma Skarde |
2010 |
SK Speed |
NOR |
1:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
144 |
|
Ellen Magnusdotter |
2009 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:30.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
289 |
|
Ida Ericsson |
2010 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:31.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
203 |
|
Ester Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
328 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
331 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
141 |
|
Anna Brandström |
2010 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:32.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
530 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
28 |
|
Ida Skogbergs |
2009 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
1:33.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
454 |
|
Siri Rundqvist |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:33.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
542 |
|
Lilly Andersson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
663 |
|
Guro Rønningen Osmoen |
2010 |
Trondhjems SLK |
NOR |
1:33.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
819 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:33.80 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
119 |
797 |
|
Leah Victoria Nedregård Eide |
2007 |
Fauske SK |
NOR |
1:34.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
577 |
|
Sara Skogman Elouazzani |
2009 |
SK Speed |
NOR |
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
145 |
|
Ester Magnusdotter |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
30 |
|
Elvira Östlund |
2006 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
1:37.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
208 |
|
Sigrid Wååg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
580 |
|
Erle Soltvedt Klæbo |
2010 |
SK Speed |
NOR |
1:38.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
295 |
|
Liv Rönnqvist |
2010 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:38.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
381 |
|
Melina Tsampazis |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
575 |
|
Tuva Wålen Baardsen |
2008 |
SK Speed |
NOR |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
261 |
|
Lydia Löfstrand |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
139 |
|
Alice Ernerfeldt |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
452 |
|
Ebba Nordin |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:42.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
548 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:46.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
554 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
470 |
|
Elsa Sundin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
77 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
563 |
|
Randi Lo Sellén |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
525 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-30 11:49:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|