Ohjelma OP Oulun Nuorisouinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Uinti |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
25.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
87 |
|
Stella Manninen |
|
Oulun Lohet |
|
2:59.73 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Rongxuan Bai |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
3:10.68 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
3 |
229 |
|
Alva Liimatta |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
3:30.29 |
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
4 |
247 |
|
Sara Riskilä |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Fiona Kirveskoski |
2012 |
Oulun Lohet |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
240 |
|
Ronja Ylikulju |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
236 |
|
Vilja Lehto |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-15 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
172 |
|
Anna Emilia Rajakangas |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
72 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
Kirsti Ryynänen |
2010 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Ronja Räsänen |
2010 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:57.17 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
221 |
|
Nora Keisu |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
3:00.50 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Reeta Hyry |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
3:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Lilly Isomaa |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
3:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Emma Raudasoja |
2009 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
3:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
213 |
|
Iris Mets |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
3:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
220 |
|
Elisa Bolszak |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
3:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Leona Tenhunen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
235 |
|
Milla Merkkiniemi |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
205 |
|
Nevia Viuhkola |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 ja vanhemmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
169 |
|
Reeta Ollonen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Henna Haipus |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Henna Moilanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Aava Näykki |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
2:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Elina Jaako |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
277 |
|
Sara Lappalainen |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
2:50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
ANNI BACKMAN |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2023 15.06.49 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|