2024-05-23   03:07:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Märsky-uinnit
Place: Mäkelänrinteen Uintikeskus Organizer: Helsingfors Simsällskap r.f.
Pool: 50m Competition Date: May 27, 2023 to May 27, 2023
6 200m Individual Medley Men
Rollo11 3:43.51
Rollo12 3:14.03
Rollo13 3:10.00
IKM14 2:40.00
IKM15 2:30.65
IKM16 2:25.98
SM-raja 2:24.60
NSM-raja 2:25.80
GP 2:25.20
NEM23A 2:05.70
NEM23B 2:06.96
P16
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 615 Joel sulonen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:26.72
2 320 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo FIN 2:27.43
3 476 Samuli Liikamaa 2008 Vanders FIN 2:28.80
4 214 Nico Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry FIN 2:31.74
5 310 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo FIN 2:31.75
6 630 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:35.02
7 629 Niklas Honkanen 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:36.19
8 459 Lauri Rantsi 2008 Vanders FIN 2:38.17
9 127 Topias Heikkinen 2009 Helsingin Uimarit FIN 2:40.05
10 141 Daniel Mõsko 2008 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:40.07
11 628 Amos Korin 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:40.51
12 309 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 2:42.55
13 280 Rasmus Myller 2009 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:44.46
14 332 Nooa Valtonen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit FIN 2:46.01
15 337 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:48.08
16 593 Lauri Korppinen 2009 Jyväskylän Aalto FIN 2:52.28
17 206 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda ry FIN 2:52.64
18 184 Olavi Luukkonen 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 3:00.48
19 234 Rasmus Auranen 2011 Simmis Wanda ry FIN 3:01.56
20 281 Vertti Linnermo 2010 Tuusulan Uimaseura ry FIN 3:06.59
21 245 Joonas Terävä 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:08.27
22 477 Hugo Skants 2010 Vanders FIN 3:11.44
23 529 Artem Sazonov 2011 Uimaseura Aquila FIN 3:13.63
24 524 Eemeli Partanen 2010 Uimaseura Aquila FIN 3:15.19
25 587 Johannes Jukola 2007 Jyväskylän Aalto FIN 3:20.40
26 519 Taavi Nevalainen 2010 Uimaseura Aquila FIN 3:22.17
27 392 Voitto Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 3:22.32
28 237 Aapo Tikkanen 2012 Simmis Wanda ry FIN 3:26.42
29 441 Julius Sydänmaa 2011 ORCA Helsinki FIN 3:29.97
30 439 Peetu Katavisto 2012 ORCA Helsinki FIN 3:39.19
31 445 Lucas Batista 2012 ORCA Helsinki FIN 3:40.05
32 187 Emil Kontio 2011 Riihimäen Uimaseura FIN 3:54.68
33 442 Alvar Aho 2011 ORCA Helsinki FIN 3:55.94
34 176 Aukusti Nuutinen 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 4:11.00
35 88 Kevin Sjöberg 2011 Helsingfors Simsällskap FIN
36 437 Eino Loponen 2012 ORCA Helsinki FIN
37 173 Paavo Mäkelä 2010 Riihimäen Uimaseura FIN
38 492 Kasimir Patosaari 2011 Vanders FIN
39 447 Vincent Laine 2013 ORCA Helsinki FIN
40 257 Kasper Ärling 2011 Simmis Wanda ry FIN
M
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1 Alexis Mørk 2006 Lambertseter Svømmeklubb NOR 2:13.30
2 556 Aaron Tikkanen 2006 Race Club Sveitsi FIN 2:27.45
3 198 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry FIN 2:28.52
4 165 Elias Tuukkanen 2006 Riihimäen Uimaseura FIN 2:48.91
5 111 Aleksandr Ipatkov 2003 Helsingfors Simsällskap FIN
2023-05-27 15:34:28 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner