2024-04-21   16:33:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Märsky-uinnit
Place: Mäkelänrinteen Uintikeskus Organizer: Helsingfors Simsällskap r.f.
Pool: 50m Competition Date: May 27, 2023 to May 27, 2023
1 200m Breaststroke Women
Sponsor: Schetelig
IKM13 3:06.67
IKM14 2:59.96
IKM15 2:58.11
SM-raja 2:54.48
NSM-raja 2:57.17
GP 2:59.60
NEM23A 2:34.75
NEM23B 2:36.30
T15
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 576 Pinja Hacklin 2008 Jyväskylän Aalto FIN 2:51.24
2 324 Lotta Kylmälä 2009 Haminan Uimaseura FIN 2:54.61
3 39 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 2:55.01
4 318 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo FIN 2:55.05
5 308 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo FIN 2:56.15
6 614 Emilie Sjösten 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:01.07
7 621 Aliisa Kunttu 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:01.73
8 321 Minea Ruusu 2009 Haminan Uimaseura FIN 3:02.83
9 314 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 3:07.28
10 325 Helmi Heikkilä 2010 Haminan Uimaseura FIN 3:08.61
11 319 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 3:08.70
12 253 Saimi Oksanen 2009 Simmis Wanda ry FIN 3:09.33
13 400 Alisa Karttunen 2010 Salon Uimarit FIN 3:10.06
14 598 Noela Salokangas 2008 Jyväskylän Aalto FIN 3:11.49
15 233 Ronja Usmi 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:15.63
16 259 Hanne Ruotsalainen 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:17.90
17 221 Noora Kuosmanen 2009 Simmis Wanda ry FIN 3:25.34
18 435 Peppi Ratinen 2010 ORCA Helsinki FIN 3:26.82
19 538 Emma Ranta 2009 Nurmijärven Uinti FIN 3:29.35
20 431 Emma Kaiser 2011 ORCA Helsinki FIN 3:31.62
21 398 Rosa Sjöblom 2009 Salon Uimarit FIN 3:43.12
22 247 Sanni Kangastalo 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:46.92
23 436 Leila Lintula 2011 ORCA Helsinki FIN 3:55.82
24 134 Siiri Rossi 2009 Helsingin Uimarit FIN 4:04.62
25 444 Iina Kokkonen 2011 ORCA Helsinki FIN 4:06.76
26 98 Iida Kinnunen 2011 Helsingfors Simsällskap FIN
27 68 Diana Igonen 2011 Helsingfors Simsällskap FIN
N
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 565 Pippi Nordström 2001 Jyväskylän Aalto FIN 2:41.77
2 15 Vilma Ruotsalainen 1996 Helsingfors Simsällskap FIN 2:46.88
3 142 Helmi Käkelä 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 2:49.09
4 275 Sara Myller 2003 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:50.53
5 551 Aino Koskelo 2005 Race Club Sveitsi FIN 2:50.88
6 37 Sanni Räty 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 2:51.43
7 200 Jenni Kurki 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:56.10
8 158 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat FIN 3:00.57
9 160 Maria Rautiainen 2004 Nummelan Kisaajat FIN 3:29.11
10 156 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat FIN
2023-05-27 15:34:26 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner