Ohjelma Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
110 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
613 |
|
Mari Ääri |
1980 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
217 |
|
Tilda Rantataro |
1989 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
2:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Ulla Hurula |
1965 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
2:49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Eeva Asp |
1982 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
2:54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
629 |
|
Kristiina Arusoo |
1979 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
2:55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
619 |
|
Anu Tolvanen |
1982 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Sari Sipari |
1975 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
631 |
|
Merle Vantsi |
1965 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
3:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
316 |
|
Mervi Hillukkala |
1978 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
3:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
336 |
|
Emma Kyrklund |
1991 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
244 |
|
Claudia Mariottini |
1990 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
3:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Tuija Alanko |
1963 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
3:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
219 |
|
Minna Luomakortes-Klutas |
1967 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
3:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
Aija Matela |
1977 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
384 |
|
Kristiina Kangastalo-Hoda |
1978 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
3:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
319 |
|
Anna-maija Melvaskoski |
1986 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
3:30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Harriet Lindfors |
1993 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Paula Autio |
1996 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
608 |
|
Sirpa Visakoski |
1952 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
214 |
|
Terhi Saarenpää |
1994 |
Lapuan Virkiä |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Raisa Ala-Lipasti |
1974 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
55 |
|
Maria Ripatti |
1987 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
241 |
|
Katariina Linha |
1997 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
537 |
|
Liisa Puranen |
1982 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
67 |
|
Sari Kukkonen |
1972 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
459 |
|
Marianne Siurua |
1990 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
583 |
|
Maria Lehto |
1983 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
530 |
|
Soila Talvensaari |
1994 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
352 |
|
Meri Viljanen |
1980 |
Hydra Platypus |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 16.27.20 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|