Program for Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
606 |
|
Joni Lairola |
1992 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
415 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vanders |
FIN |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
580 |
|
Samuli Korpi |
1997 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
206 |
|
Lauri Vilhunen |
1985 |
Varkauden Uimarit |
FIN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Jere Kotomäki |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Atso Lindström |
1997 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Tuomas Lindholm |
1982 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
584 |
|
Jani Heinänen |
1991 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Rami Laakso |
1992 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
102 |
|
Daniel Viitikko |
1996 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
585 |
|
Aki Tuomaala |
1991 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
277 |
|
Rami Mustonen |
1985 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
265 |
|
Pasi Rönkkö |
1970 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Eerikki Rutanen |
1972 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Pietu Kinnunen |
1996 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Jari Johansson |
1977 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
548 |
|
Ville-Mikko Korkka |
1980 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
538 |
|
Antti Kajander |
1987 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
41 |
|
Antti Koskela |
1982 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
543 |
|
Kimmo Gadding |
1982 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
581 |
|
Janne Kekkonen |
1989 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
48 |
|
Pekka Koskinen |
1978 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
458 |
|
Aarne Hakanen |
1977 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
301 |
|
Matti Nikula |
1960 |
Oulun Lohet |
FIN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
279 |
|
Mika Pöyhölä |
1966 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
207 |
|
Ville Luukkonen |
1998 |
Varkauden Uimarit |
FIN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
185 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
539 |
|
Aki Inkilä |
1977 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
354 |
|
Sami Kähkönen |
1969 |
Hydra Platypus |
FIN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
208 |
|
Timo Rastas |
1976 |
Varkauden Uimarit |
FIN |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
328 |
|
Ilkka Alavaikko |
1976 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
389 |
|
Juha Iivonen |
1959 |
Uinti Imatra |
FIN |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
274 |
|
Vesa Perttula |
1981 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
27 |
|
Aku Heikkerö |
1974 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
264 |
|
Ville-Matti Erkintalo |
1982 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
235 |
|
Mauri Kanto |
1963 |
Kauhajoen Karhu |
FIN |
35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
419 |
|
István Beszteri |
1973 |
Vanders |
FIN |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
116 |
|
Ari Auvinen |
1967 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
615 |
|
Tero Nordström |
1968 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
268 |
|
Markku Viitala |
1963 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
221 |
|
Christer Burman |
1968 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
617 |
|
Tommi Kahlos |
1978 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
609 |
|
Juha Lairola |
1955 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
173 |
|
Asko Kiiveri |
1966 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
398 |
|
Pekka Rossi |
1985 |
Uinti Imatra |
FIN |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
331 |
|
Jarno Lehto |
1974 |
Octopus Lohja |
FIN |
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
416 |
|
Lasse Lahtinen |
1971 |
Vanders |
FIN |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
24 |
|
Henrik Munck |
1961 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
150 |
|
Vesa Kälviäinen |
1968 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
22 |
|
Mika Meller |
1967 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
370 |
|
Kim Ohtonen |
1966 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
531 |
|
Mika Ruusunen |
1970 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
424 |
|
Risto Halonen |
1970 |
Vanders |
FIN |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
270 |
|
Mikko Viitala |
1962 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
598 |
|
Olli Kaure |
1983 |
Elite Uinti ry |
FIN |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
457 |
|
Lassi Kosunen |
1985 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
243 |
|
Teemu Rintala |
1974 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
607 |
|
Antti Wihanto |
1962 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
340 |
|
Tomi Tilander |
1973 |
ORCA Helsinki |
FIN |
40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
317 |
|
Jyrki Lopakka |
1983 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
222 |
|
Hannu Kuokkanen |
1948 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
248 |
|
Harri Koski |
1957 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
635 |
|
Peep Kesküla |
1954 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
471 |
|
Antti Sunell |
1970 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
50 |
|
Jarkko Mikkola |
1969 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
636 |
|
Ossi Vallemaa |
1954 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
422 |
|
Pete Vainikka |
1969 |
Vanders |
FIN |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
467 |
|
Santeri Takala |
1985 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
638 |
|
Aksel Luige |
1949 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
335 |
|
Hannu Koivisto |
1953 |
ORCA Helsinki |
FIN |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
423 |
|
Niko Rantsi |
1968 |
Vanders |
FIN |
43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
388 |
|
Esa Ihalainen |
1954 |
Uinti Imatra |
FIN |
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
474 |
|
Arnaud Mandy |
1978 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
139 |
|
Juha Kainulainen |
1954 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
51 |
|
Kari Koppelmäki |
1979 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
460 |
|
Saku Ailanen |
1975 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
298 |
|
joni seilonen |
1987 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
247 |
|
Timo Piispanen |
1968 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
84 |
|
Ari Savulahti |
1972 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
49 |
|
Aarni Oinonen |
1976 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
318 |
|
Arto Salmela |
1976 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
65 |
|
Karri Muinonen |
1961 |
Keravan Uimarit |
FIN |
47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
260 |
|
rafik neuman |
1948 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
259 |
|
Heikki Asell |
1947 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
80 |
|
Mauri Ekholm |
1943 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
89 |
|
Pekka Purra |
1946 |
Simmis Grani |
FIN |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
542 |
|
Pentti Keränen |
1935 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
112 |
|
matti väätänen |
1947 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
511 |
|
Dmytro Naumenko |
1990 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
238 |
|
Pekka Uusi-Kyyny |
1988 |
Kauhajoen Karhu |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
126 |
|
Petteri Torssonen |
1984 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
169 |
|
Kaarle Wasama |
1991 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
315 |
|
Aleksi Kuhajärvi |
1984 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
545 |
|
Ralf Sund |
1955 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
151 |
|
Jari Suominen |
1957 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
11 |
|
Petri Tykkä |
1976 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
237 |
|
Timo Yli-Venna |
1961 |
Kauhajoen Karhu |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
94 |
|
Arttu Leppäluoto |
1975 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
378 |
|
Jero-Ossi Marjalahti |
1982 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
461 |
|
Janne Haapaniemi |
1979 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
82 |
|
Juho Pohjonen |
1994 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
18 |
|
Lari Köymäri |
1988 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
313 |
|
Heikki Posio |
1963 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
220 |
|
Tapio Peltola |
1955 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
100 |
|
Jukka Partanen |
1974 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
167 |
|
Arttu Korpinen |
1991 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
72 |
|
Lauri Saaristo |
1973 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
307 |
|
Jaakko Erkinaro |
1963 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
175 |
|
Markku Mäki-Hokkonen |
1970 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
257 |
|
Lasse Parkkamäki |
1991 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 16.27.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|