Ohjelma Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4x50m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
1 |
570 |
|
Espoon Kilpauinti C1 |
169 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:52.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
428 |
|
Vanders Juniors 1 |
114 |
Vanders |
FIN |
1:52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
SPEEDOT +30 |
118 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
592 |
|
Jyväskylän Aalto 1 |
126 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
HSS Miehet C |
166 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
381 |
|
SPEEDOT +50 |
212 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
1:56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
379 |
|
SPEEDOT +60 |
203 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
2:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
295 |
|
28 4X50m Seka Miehet B |
144 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
2:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
430 |
|
Vanders Juniors 2 |
116 |
Vanders |
FIN |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
289 |
|
28 4X50m Seka Miehet C |
173 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
2:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
523 |
|
JyväsSeudun Uinti |
144 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
2:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
294 |
|
28 4X50m Seka Miehet D |
230 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
2:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
|
Lappeenrannan Uimarit sekari miehet |
157 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
96 |
|
Simmis Wanda |
191 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
434 |
|
Vanders Oldies |
206 |
Vanders |
FIN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
569 |
|
Espoon Kilpauinti D |
214 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
2:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
571 |
|
Espoon Kilpauinti C2 |
173 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
2:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
HSS Miehet E |
241 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
145 |
|
Kuopion Uimaseura 200-239 |
205 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
46 |
|
Helsingin Uimarit Miehet |
165 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
622 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning miehet E |
246 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
182 |
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit 2 |
182 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
323 |
|
KemPy |
156 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
403 |
|
Uinti Imatra |
252 |
Uinti Imatra |
FIN |
2:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Lahden Uimaseura |
226 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
494 |
|
LANE4 2 |
186 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
495 |
|
LANE4 3 |
148 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
431 |
|
Vanders Lpr pojat |
212 |
Vanders |
FIN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
641 |
|
Meisterujumise U-Klubi 3 |
286 |
Meisterujumise U-Klubi |
EST |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
349 |
|
ORCA Helsinki |
235 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
252 |
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
210 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
2:42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
75 |
|
Keravan Uimarit Mursut |
221 |
Keravan Uimarit |
FIN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
120 |
|
Cetus Espoo |
267 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
233 |
|
VUS/VSS E |
272 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
566 |
|
Espoon Kilpauinti G |
323 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
3:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
181 |
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
186 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
109 |
|
Tuusulan Uimaseura 2 |
240 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
108 |
|
Tuusulan pojat 1 |
129 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
497 |
|
LANE4 1 |
206 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
444 |
|
Uimaseura Aquila |
180 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 16.27.30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|