Ohjelma Lyhyen radan mastersmestaruusuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
LrU |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24.03.2023 - 26.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4X50m Sekauinti Seka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
1 |
560 |
|
Espoon Kilpauinti B |
154 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
626 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning Mix C1 |
161 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
1:59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
518 |
|
JyväsSeudun Uinti j´Joukkue 2 |
104 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
2:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
594 |
|
Jyväskylän Aalto 1 |
140 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
2:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
402 |
|
Uinti Imatra 1 |
193 |
Uinti Imatra |
FIN |
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
JUK MIX |
180 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
562 |
|
Espoon Kilpauinti D |
201 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
483 |
|
LANE4 2 |
127 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
435 |
|
Vanders |
157 |
Vanders |
FIN |
2:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
620 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning mix C2 |
184 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
296 |
|
1 4X50m Seka Mixed C |
186 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
2:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
VUS/VSS C |
196 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
162 |
|
Lahden Uimaseura 1 |
185 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
482 |
|
LANE4 1 |
170 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
195 |
|
Lappeenrannan Uimarit sekari mix |
138 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
640 |
|
Meisterujumise U-Klubi 1 |
|
Meisterujumise U-Klubi |
|
2:26.50 |
|
|
|
240 |
EST |
|
|
|
|
|
|
17 |
346 |
|
ORCA Helsinki |
|
ORCA Helsinki |
|
2:27.48 |
|
|
|
175 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
18 |
179 |
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
2:27.48 |
|
|
|
169 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
19 |
644 |
|
Meisterujumise U-Klubi 2 |
|
Meisterujumise U-Klubi |
|
2:27.50 |
|
|
|
245 |
EST |
|
|
|
|
|
|
20 |
595 |
|
Jyväskylän Aalto 2 |
|
Jyväskylän Aalto |
|
2:30.45 |
|
|
|
184 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
21 |
401 |
|
Uinti Imatra 2 |
|
Uinti Imatra |
|
2:32.00 |
|
|
|
147 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
22 |
249 |
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
2:32.81 |
|
|
|
174 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
23 |
320 |
|
KemPy mix |
|
Kempeleen Pyrintö |
|
2:35.00 |
|
|
|
152 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
24 |
74 |
|
Keravan Uimarit 2 |
|
Keravan Uimarit |
|
2:35.00 |
|
|
|
198 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
25 |
519 |
|
JyväsSeudun Uinti j´Joukkue 3 |
|
JyväsSeudun Uinti |
|
2:36.00 |
|
|
|
141 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
26 |
561 |
|
Espoon Kilpauinti E |
|
Espoon Kilpauinti |
|
2:36.00 |
|
|
|
240 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
27 |
453 |
|
NU Masters |
|
Nurmijärven Uinti |
|
2:38.19 |
|
|
|
190 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
28 |
484 |
|
LANE4 3 |
173 |
Lane 4 Swimming Triathlon Club |
FIN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
160 |
|
Lahden Uimaseura 2 |
228 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
73 |
|
Keravan Uimarit 1 |
225 |
Keravan Uimarit |
FIN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
311 |
|
Oulun Uinti |
241 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
283 |
|
1 4X50m Seka Mixed E |
247 |
S.C. Pingviinit |
FIN |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
621 |
|
Uinti Turku - Åbo Simning mix E |
256 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
2:40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
143 |
|
Kuopion Uimaseura 160-199 |
198 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
229 |
|
VUS/VSS D |
222 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
87 |
|
RiUS Masters Mix |
208 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
517 |
|
JyväsSeudun Uinti |
289 |
JyväsSeudun Uinti |
FIN |
3:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
650 |
|
EKU myöhäiset |
177 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
329 |
|
Haukiputaan Heitto |
175 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
117 |
|
Cetus Espoo |
231 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 16.27.16 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|