Ohjelma Speedo Helsinki Swim Meet 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Day 1 A heats
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Speedo Helsinki Swim Meet 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinne Swimming Centre |
Organizer: |
Suomen Uimaliitto |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 8, 2023 to Apr 9, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
4:03.84 |
|
Michael PHELPS |
1985 |
USA |
|
|
|
|
ER |
4:06.16 |
|
Laszlo CSEH |
1985 |
HUN |
|
|
|
|
SE |
4:13.29 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis |
|
|
|
|
OQT |
4:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MM |
4:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM 14– |
4:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM 21– |
4:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
541 |
|
Jesper Lietzén |
|
|
Turun Urheiluliitto |
|
4:28.36 |
|
|
|
2002 |
FIN |
|
2 |
113 |
|
Mark Iltsisin |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
|
4:39.23 |
|
|
|
2006 |
EST |
|
3 |
684 |
|
Ragnar Simonsson |
|
|
Väsby Simsällskap |
|
4:40.84 |
|
|
|
2004 |
SWE |
|
4 |
102 |
|
Sigurd Olav Borgstrøm |
|
|
Randaberg IL |
|
4:42.02 |
|
|
|
2002 |
NOR |
|
5 |
427 |
|
Toni Lipponen |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
4:43.53 |
|
|
|
2003 |
FIN |
|
6 |
94 |
|
Julius Aleksander Stähr Aarnes |
|
|
Asker SK |
|
4:46.35 |
|
|
|
2004 |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
545 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
4:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
574 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
FIN |
4:50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
390 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
285 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
425 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
FIN |
4:56.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Kristo Rannik |
2006 |
Ujumise Spordiklubi |
EST |
4:58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Aleks Hokkanen |
2004 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
5:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
264 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:02.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Oliver KUULPAK |
2007 |
TOP Swimmingclub |
EST |
5:02.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
124 |
|
Oliver Sukk |
2007 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
5:05.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
201 |
|
Aaro Imppola |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
5:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
293 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:43.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
546 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
4:45.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
279 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:55.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-07 18:20:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|