Program for Speedo Helsinki Swim Meet 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Speedo Helsinki Swim Meet 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinne Swimming Centre |
Organizer: |
Suomen Uimaliitto |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 8, 2023 to Apr 9, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
2:01.81 |
|
Zige LIU |
|
CHN |
|
|
|
|
ER |
2:04.27 |
|
Katinka HOSSZU |
1989 |
HUN |
|
|
|
|
SE |
2:10.39 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
|
|
|
|
OQT |
2:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
MM |
2:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
EM14–20 |
2:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
EM21–23 |
2:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
692 |
|
Zsuzsanna Jakabos |
|
|
SG Frankfurt |
|
2:08.50 |
|
|
|
1989 |
GER |
|
2 |
167 |
|
Laura Lahtinen |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
2:11.41 |
|
|
|
2003 |
FIN |
|
3 |
663 |
|
Kiira Mauranen |
|
|
Simklubben Neptun |
|
2:17.22 |
|
|
|
1999 |
SWE |
|
4 |
165 |
|
Lotta Pälsi |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
2:18.24 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
5 |
656 |
|
Annie Hegmegi |
|
|
Jönköpings Simsällskap |
|
2:18.44 |
|
|
|
2003 |
SWE |
|
6 |
653 |
|
Cornelia Johansson |
|
|
Jönköpings Simsällskap |
|
2:21.04 |
|
|
|
2003 |
SWE |
|
7 |
467 |
|
Nea Norismaa |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:22.01 |
|
|
|
1995 |
FIN |
|
8 |
657 |
|
Ida Rudelius |
|
|
Jönköpings Simsällskap |
|
2:22.08 |
|
|
|
2004 |
SWE |
|
9 |
630 |
|
Alina Vedehhova |
|
|
Spordiklubi Garant |
|
2:24.21 |
|
|
|
1999 |
EST |
|
10 |
243 |
|
Maria Karvonen |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
2:24.26 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
11 |
386 |
|
Viola Karismaa |
|
|
Porin Uimaseura |
|
2:26.81 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
12 |
577 |
|
Venla Holma |
|
|
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
2:28.92 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
13 |
548 |
|
Iina Ekholm |
|
|
Espoon Kilpauinti |
|
2:30.84 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
14 |
192 |
|
Anna Mattila |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
2:31.99 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
15 |
169 |
|
Riina Niemi |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
2:32.15 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
16 |
683 |
|
Nina Pavlovic Cano |
|
|
Väsby Simsällskap |
|
2:32.58 |
|
|
|
2004 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
17 |
439 |
|
Ella Lyytikäinen |
|
|
Oulun Lohet |
|
2:33.22 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
18 |
576 |
|
Ella Suominen |
|
|
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
2:37.46 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
19 |
298 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:37.69 |
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
20 |
274 |
|
Lumi Rossi |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:28.17 |
|
|
|
2005 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
21 |
354 |
|
Ella Hynönen |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
2:30.80 |
|
|
|
2008 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
22 |
261 |
|
Annaliina Mänttäri |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:31.24 |
|
|
|
2006 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
23 |
587 |
|
Mirella Sauhula |
|
|
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
2:32.55 |
|
|
|
2006 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-07 18:20:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|