Program for Falu Skinsgames 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Badhus |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 apr 2023 till den 30 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Hunor Pázsit |
2011 |
BOLLNÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
4 |
|
Eden Sakelliou |
2009 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
5 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
1 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
NORRTÄLJE |
3:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
2 |
|
Scott Wikström |
2011 |
SK ÄGIR |
3:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
3 |
|
Kevin Juntunen |
2010 |
VÄSTERÅS |
3:04.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
4 |
|
Egon Wessling |
2010 |
SANDVIKEN |
2:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Aron Söderholm |
2007 |
LUDVIKA SS |
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
6 |
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
VÄSTERÅS |
3:10.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
7 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
NORRTÄLJE |
3:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
8 |
|
Youheng Yang |
2009 |
SANDVIKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
1 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
VÄSTERÅS |
2:48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Oliver Rydell |
2009 |
FINSPÅNG |
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
TÄBY SIM |
2:45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
FINSPÅNG |
2:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Svante Lignell |
2010 |
VÄSTERÅS |
2:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Rasmus Bäcke |
2009 |
FALUN |
2:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
7 |
|
Max Nordanberg |
2008 |
VÄSTERÅS |
2:46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
8 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
SANDVIKEN |
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
1 |
|
William Clason |
2008 |
TÄBY SIM |
2:38.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
VÄSTERÅS |
2:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Emil Östemar |
2007 |
FINSPÅNG |
2:31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
4 |
|
Elis Berntsson |
2009 |
ÅMÅLS SS |
2:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Liam Hjertèn |
2008 |
BOLLNÄS SS |
2:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Csongor Pázsit |
2007 |
BOLLNÄS SS |
2:34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Nils Skogbergs |
2007 |
LUDVIKA SS |
2:38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
8 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
2:40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 200m Medley Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
1 |
|
Lias Sandström |
2007 |
SK ÄGIR |
2:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
2 |
|
Isak Rehnman |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
MOTALA SS |
2:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
4 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
MOTALA SS |
2:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Sebastian Stolt |
2006 |
GÄVLE SS |
2:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
6 |
|
Isac Mörtstrand |
2007 |
VÄSTERÅS |
2:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
2:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
8 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
FALUN |
2:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-29 14:14:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|