Program för Ringmuren Open 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Wisby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2023 till den 18 jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Ella Adman |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:20.22 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
247 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
251 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
250 |
|
Emma Arnö |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
178 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
104 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
245 |
|
Fernanda Vasquez |
2007 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
2:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
369 |
|
Ebba Söderberg |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
123 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
2:46.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
41 |
|
Ellen Hultsten |
2008 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
My Kummu |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:58.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
141 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:05.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Fabronia Nehme |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
139 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
384 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:08.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
377 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
402 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
3:10.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
271 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
3:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
55 |
|
Isabelle Åkerblom |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
56 |
|
Moa Åkermark |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
57 |
|
KajaLii Karlsson Vonstad |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
150 |
|
Isabel Thornell |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
371 |
|
Lilly Andersson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:50.29 |
L |
RES |
|
|
|
|
|
30 |
381 |
|
Madeleine Svensson |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:52.10 |
|
RES |
|
|
|
|
|
31 |
405 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:54.26 |
|
RES |
|
|
|
|
|
32 |
143 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:28.67 |
|
RES |
|
|
|
|
|
33 |
48 |
|
Elina Högberg |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
3:39.89 |
|
RES |
|
|
|
|
|
34 |
383 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
35 |
125 |
|
Inez Arosenius |
2010 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
36 |
244 |
|
Julia Steene |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-15 14:15:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Wisby Simsällskap |
|
|
|
|