2024-04-20   07:18:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2023 50m, Varberg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 2 50m Varberg
Plats: Pingvinen Arrangör: VSSF & Varbergs Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023
7 800m Frisim Herrar A-F
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 173 Rasmus Strömstedt 2007 Simklubben Laxen SWE 8:53.17 S
2 333 David Happe 2006 Föreningen Uddevalla Sim SWE 9:15.70 S
3 48 Jakub Bober 2007 Göteborg Sim SWE 9:24.06 S
4 226 Max Holmberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 9:25.70 S
5 116 Mathias Behre 2009 Kungälvs Simsällskap SWE 9:28.96 S
6 123 Jakob Ingvarsson 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 9:30.32 S
7 172 Isac Dolck 2007 Simklubben Laxen SWE 9:31.83 S
8 262 Mio Hernandez 2007 Simklubben S02 SWE 9:31.90 S
9 311 Hugo Svensson 2008 Föreningen Varbergs Sim SWE 9:33.68 S
10 282 Leon Larsson 2005 Simklubben 1970 SWE 9:36.87 S
11 164 Marcus Kvarnhäll 2006 Simklubben Laxen SWE 9:38.88 S
12 107 Axel Wigstrand 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 9:55.56 S
13 41 Albert Vestergren Lindroth 2005 Göteborg Sim SWE 9:57.04 S
14 265 Adam Ellison 2008 Simklubben S02 SWE 9:59.22 S
15 61 Leonidas Tsoposidis 2008 Göteborg Sim SWE 10:19.57 S
16 88 Ludvig Henriksson 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 10:21.96 S
17 121 Emil Holmström 2010 Kungälvs Simsällskap SWE 10:26.71 S
18 129 Anton Ekstrand 2008 Simklubben Laxen SWE 10:27.56 S
19 171 Simon Meuller 2007 Simklubben Laxen SWE 10:28.15
20 357 Gustav Westerlind Olsson 2009 Föreningen Uddevalla Sim SWE 10:30.76 S
21 136 Julius Röhrle 2009 Simklubben Laxen SWE 10:32.55 S
22 14 Sigge Fredriksson 2009 Simklubben Elfsborg SWE 10:35.78 S
23 302 Joel Stenström 2009 Föreningen Varbergs Sim SWE 10:37.48 S
24 151 Viktor Forsberg Funkquist 2009 Simklubben Laxen SWE 10:58.16 S
25 10 Elliott Kantola 2010 Simklubben Elfsborg SWE 11:07.79 S
26 192 Jonas Bjerklund 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 11:43.18 S
27 125 Linus Framme 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 11:45.07 S
28 83 Eric Fredgren 2008 Kungsbacka Simsällskap SWE 11:47.08 S
29 118 Erik Hellman 2009 Kungälvs Simsällskap SWE 11:56.38 S
30 64 Nils Olsson 2009 Göteborg Sim SWE 11:57.63
31 141 Felix Örmgård 2010 Simklubben Laxen SWE 12:15.90 S
32 381 Sixten Arnrup 2010 Falkenbergs Simklubb SWE 13:00.01
33 18 Theo Söderqvist 2010 Simklubben Elfsborg SWE 15:15.83
34 69 Antonio Poller 2009 Kungsbacka Simsällskap SWE 16:03.67 S
35 98 Örn Kato Arnarsson 2005 Kungsbacka Simsällskap SWE
36 50 Alvar Kjellgren 2005 Göteborg Sim SWE
37 122 Elias Kobel 2010 Kungälvs Simsällskap SWE
38 137 Måns Bergdahl 2009 Simklubben Laxen SWE
39 158 Alexander Bagge 2009 Simklubben Laxen SWE
40 126 David-Mihai Adamescu
Radianu
2009 Simklubben Laxen SWE
41 248 Oskar Holmes 2009 Simklubben S02 SWE
42 144 Ludvig Schöbel Dahlberg 2010 Simklubben Laxen SWE
43 197 Exisio Backéus 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE
44 191 Jon Ingvar Eythorsson 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE
2023-03-09 16:29:06 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Föreningen Varbergs Sim

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner