2024-04-20   05:44:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2023 50m, Varberg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 2 50m Varberg
Plats: Pingvinen Arrangör: VSSF & Varbergs Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023
5 400m Medley Damer A-F
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 337 Alva Rohman 2007 Föreningen Uddevalla Sim SWE 5:15.61 S
2 256 Tova Axelsson 2007 Simklubben S02 SWE 5:15.70 S
3 45 Saga Johannesson 2005 Göteborg Sim SWE 5:16.38 S
4 100 Sigrid Hildebrand 2006 Kungsbacka Simsällskap SWE 5:16.95 S
5 169 Sophia Röhrle 2007 Simklubben Laxen SWE 5:18.96 S
6 221 Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 5:19.20 S
7 267 Louise Ahlstedt 2008 Simklubben S02 SWE 5:21.65 S
8 340 Elsa Vikarand 2007 Föreningen Uddevalla Sim SWE 5:28.07 S
9 12 Edith Fredriksson 2007 Simklubben Elfsborg SWE 5:33.10 S
10 231 Hedvig Lycke 2007 S 77 Stenungsund SWE 5:39.07 S
11 51 Aisling O`Connell 2008 Göteborg Sim SWE 5:41.14 S
12 359 Tilda Sahlsten 2009 Föreningen Uddevalla Sim SWE 5:41.56 S
13 234 Mimmi Falk 2009 S 77 Stenungsund SWE 5:41.57 S
14 189 Tilde Haugsnes 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 5:42.15 S
15 202 Gilma Janesjö 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 5:44.49 S
16 230 Fanny Falk 2008 S 77 Stenungsund SWE 5:44.70 S
17 127 Livia Berggren 2009 Simklubben Laxen SWE 5:47.37 S
18 235 Stina Röhss 2007 S 77 Stenungsund SWE 5:51.71 S
19 227 Agnes Ottosson 2007 S 77 Stenungsund SWE 5:51.83 S
20 300 Ebba Johansson 2009 Föreningen Varbergs Sim SWE 5:53.99 S
21 204 Linnea Dicander 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 5:59.46 S
22 63 Sophie Blomqvist 2008 Göteborg Sim SWE 6:03.59 S
23 4 Gabriella Jonsson 2008 Simklubben Elfsborg SWE 6:12.70 S
24 201 Beatrice Stefanescu 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 6:13.48 S
25 81 Elsa Gentzel 2008 Kungsbacka Simsällskap SWE 6:20.43 S
26 15 Penny Norrlander 2010 Simklubben Elfsborg SWE 6:28.12 S
27 315 Leia Kayal 2010 Föreningen Varbergs Sim SWE 6:29.71 S
28 146 Amanda Roghe 2010 Simklubben Laxen SWE 6:36.54 S
29 87 Isabell Wertheim 2008 Kungsbacka Simsällskap SWE 6:46.48 S
30 13 Tilda Flyckt 2010 Simklubben Elfsborg SWE
31 163 Evelina Radoi 2009 Simklubben Laxen SWE
32 332 Cornelia Sörqvist 2007 Åmåls Simsällskap SWE
33 355 Linnea Nordqvist 2009 Föreningen Uddevalla Sim SWE
34 377 Adiyat Coles 2008 Falkenbergs Simklubb SWE
2023-03-09 16:29:05 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Föreningen Varbergs Sim

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner