2024-03-03   03:24:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2023 50m, Varberg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 2 50m Varberg
Plats: Pingvinen Arrangör: VSSF & Varbergs Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 11 mar 2023 till den 12 mar 2023
18 400m Medley Herrar A-F
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 94 William Hörgren 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 4:54.84 S
2 42 Jonathan Larsson 2006 Göteborg Sim SWE 4:56.73 S
3 339 Axel Rodin 2007 Föreningen Uddevalla Sim SWE 5:00.80 S
4 44 Lucas Larsson 2006 Göteborg Sim SWE 5:03.26 S
5 242 Albin Wassberg 2008 S 77 Stenungsund SWE 5:03.32 S
6 226 Max Holmberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 5:05.10 S
7 164 Marcus Kvarnhäll 2006 Simklubben Laxen SWE 5:05.41 S
8 109 Svante Tjernström 2007 Kungälvs Simsällskap SWE 5:07.77 S
9 108 Frej Andersson-Öberg 2006 Kungälvs Simsällskap SWE 5:08.41 S
10 168 Jonah Hullegård 2006 Simklubben Laxen SWE 5:09.22 S
11 41 Albert Vestergren Lindroth 2005 Göteborg Sim SWE 5:11.49 S
12 167 Elias Chawki 2006 Simklubben Laxen SWE 5:15.76 S
13 123 Jakob Ingvarsson 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 5:17.78 S
14 324 Viktor Alfredsson 2008 Simklubben Vänersborg SWE 5:18.33 S
15 265 Adam Ellison 2008 Simklubben S02 SWE 5:25.24 S
16 107 Axel Wigstrand 2008 Kungälvs Simsällskap SWE 5:25.67 S
17 311 Hugo Svensson 2008 Föreningen Varbergs Sim SWE 5:35.54 S
18 330 Elis Berntsson 2009 Åmåls Simsällskap SWE 5:38.85 S
19 126 David-Mihai Adamescu
Radianu
2009 Simklubben Laxen SWE 5:42.99 S
20 302 Joel Stenström 2009 Föreningen Varbergs Sim SWE 5:54.63 S
21 10 Elliott Kantola 2010 Simklubben Elfsborg SWE 5:55.29 S
22 374 Andreas Caspersen 2007 Simklubben Alingsås SWE 5:55.67 S
23 14 Sigge Fredriksson 2009 Simklubben Elfsborg SWE 5:56.39 S
24 136 Julius Röhrle 2009 Simklubben Laxen SWE 5:57.72 S
25 122 Elias Kobel 2010 Kungälvs Simsällskap SWE 6:11.81 S
26 328 Emil Alfredsson 2010 Simklubben Vänersborg SWE
27 9 Sean Hjelm 2009 Simklubben Elfsborg SWE
28 177 Gustav Jacobsson 2007 Simklubben Laxen SWE
29 357 Gustav Westerlind Olsson 2009 Föreningen Uddevalla Sim SWE
30 380 Noah McAdam 2009 Falkenbergs Simklubb SWE
31 132 Olle Salomonsson 2009 Simklubben Laxen SWE
32 138 Agaton Jernberg 2010 Simklubben Laxen SWE
33 18 Theo Söderqvist 2010 Simklubben Elfsborg SWE
2023-03-09 16:29:09 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Föreningen Varbergs Sim

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner