Startliste for Gentofte Open Langebane 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
286 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
1:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
426 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
64 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
355 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
351 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
471 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
141 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
406 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
204 |
|
Astrid Egebech Warnaars |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|