Ohjelma Gentofte Open Langebane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
363 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
338 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
376 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
380 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
128 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
93 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|