Ohjelma Taastrup open 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal hal2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. maj 2023 to 14. maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
CR 16-99 |
2:06.50 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Taastrup (DEN) |
22-05-2022 |
|
|
CR 14-15 |
2:22.39 |
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
CR 0-13 å |
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
302 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
294 |
|
William Bendix Schmidt |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
305 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
448 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
317 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
242 |
|
Vladimir Torshin |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
RUS |
2:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
315 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
263 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
NED |
2:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Hólmar Grétarsson |
2008 |
Iceland |
ISL |
2:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
450 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
316 |
|
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
610 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
412 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
253 |
|
Mikkel Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
256 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
69 |
|
Tobias Møller-Munkøe |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
433 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
404 |
|
Oscar Kroos |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
472 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-05-2023 21:57.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|