Ohjelma Øst Junior/Senior langbane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
52.69 |
|
Pernille Blume |
1994 |
Gladsaxe Svømmeklub (D |
Budapest (HUN) |
28-07-2017 |
|
|
DJR |
55.10 |
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Brønshøj (DEN) |
23-03-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
319 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
318 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
GTI - Ishøj |
DEN |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Sofia Altoft |
1998 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
57.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
315 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
275 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
190 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
145 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
59.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
175 |
|
Julie Liv Madsen |
2006 |
GTI - Greve |
DEN |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
158 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
314 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:00.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
114 |
|
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
193 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
295 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:00.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Nikoline Marie Lange |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
136 |
|
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Mie Korsman Ankersen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
182 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
333 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
230 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
57 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
267 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
316 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
346 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
183 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
9 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
338 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|