Ohjelma Øst Junior/Senior langbane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
4:03.98 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Herlev Svømning (DEN) |
London (GBR) |
29-07-2012 |
|
|
DJR |
4:14.61 |
|
Amalie Emma Thomsen |
1994 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Helsinki (FIN) |
15-07-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
275 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
304 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
276 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
193 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
334 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
314 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
40 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
313 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
4:43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
196 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
278 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
295 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
312 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
173 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
4:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
279 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:57.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|