Ohjelma Øst Junior/Senior langbane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
8:15.92 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Rom (ITA) |
01-08-2009 |
|
|
DJR |
8:41.40 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
|
16-07-2004 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
275 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
8:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
276 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
9:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
193 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
9:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
9:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
313 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
312 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
314 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
9:47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
9:47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
9:53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
9:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
279 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
10:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
173 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
10:06.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
259 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-03-2023 19:49.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|