Ohjelma Øst Junior/Senior langbane 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
1:05.93 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
Frem Odense (DEN) |
Barcelona (ESP) |
30-07-2013 |
|
|
DJR |
1:08.61 |
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød (DE |
Budapest (HUN) |
22-08-2019 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
317 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
319 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
190 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
315 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
134 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
302 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
291 |
|
Annika Frederiksen |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Frederikke Bjerregaard Hansen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
333 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
273 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
318 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
27 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
337 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
299 |
|
Lara Ghizzaui |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
311 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
297 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
127 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
162 |
|
Liya Arnholtz |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
263 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
295 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
330 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
339 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
185 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
347 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
70 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
124 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Sofie Emilie Lange |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
231 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
184 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
72 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|