Program för Øst Junior/Senior langbane 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
200 |
|
Robert E. Falborg Pedersen |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Antoine Ohn |
2002 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Jakob Schmidt |
1999 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
59.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Hugo Haakansson |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
274 |
|
William Studsgaard |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
208 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
205 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
202 |
|
Mathias Vestergaard |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
264 |
|
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
86 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
109 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:03.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
46 |
|
Emil Isaksen |
2005 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
223 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
305 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
236 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
301 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
284 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
253 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
64 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
155 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
171 |
|
Marius Sohnemann |
2007 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|