Program for Øst Junior/Senior langbane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
1:57.61 |
|
Julie Hjorth-Hansen |
1984 |
Sigma Swim Birkerød (DE |
Rom (ITA) |
30-07-2009 |
|
|
DJR |
1:59.91 |
|
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
Aalborg Svømmeklub (DE |
Antwerp (BEL) |
07-07-2012 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
275 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
318 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
319 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
302 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
194 |
|
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
190 |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
276 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
315 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
295 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
314 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
114 |
|
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
Kamma Rasmussen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
125 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
263 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
182 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
346 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
278 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
313 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
89 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
173 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
2:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
195 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
316 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
211 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|