Program for Øst Junior/Senior langbane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
EAST KILLBRIDE BADET |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton Ballerup |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
199 |
|
William Bendix Schmidt |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Elias Noe |
2004 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
204 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Calvin Konge Neess |
2005 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
269 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
282 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
323 |
|
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
340 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
84 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Jonas Hansen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
156 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
132 |
|
Lukas Holger Pihl Holst |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
249 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Lars Reber Knudsen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
280 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
289 |
|
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
203 |
|
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
281 |
|
Sebastian Alexander West |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
130 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Villads Brasch Jensen |
2004 |
GTI - Greve |
DEN |
2:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
45 |
|
Malthe Berlin |
2005 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
102 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
310 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
48 |
|
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
53 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
2:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
358 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
324 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
235 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
179 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 13:54.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|