Ohjelma Scandinavian Winter Swimming Championship 2023, Skellefteå
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Scandinavian Winter Swimming Championship 2023
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Skellefteå River |
Arrangör: |
Dark and Cold |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 11 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
1 |
|
Marja-Liisa Lehto |
1945 |
Karis Ura |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Maria BURLIN |
1957 |
Burträsk Ice-Breake |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
3 |
|
Eva Lidforsen |
1950 |
Malmö Bastugille |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke Female |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Petra Wagner |
1973 |
Badsällskapet Glada |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Olga Weiss |
1969 |
Club SE |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
3 |
|
Annika Klefsjö |
1970 |
Frozties Luleå |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
4 |
|
Pauline Barker |
1963 |
Club GB |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke Female |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Christina Hedman |
1969 |
Club SE |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Sofia Söderström |
1977 |
Badsällskapet Glada |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
3 |
|
Ute HOLT |
1973 |
SG Erkelenz-Hückelh |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Kerstin Thomas |
1970 |
Club DE |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke Female |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Maria Luisa Lozano Letelier |
1977 |
Brasil |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Stina Nordholm |
1982 |
Club SE |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
3 |
|
Fabienne Theiler |
1982 |
Storsjöns Kallbadhu |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
4 |
|
Linda Olsson |
|
Frozties Luleå |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke Female |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
1 |
|
Nadja Joy Tønnesen |
1987 |
Swim with Sue |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Penelope FORMISTO |
1990 |
Club SE |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Shelbi TAYLOR |
1991 |
Club SE |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Ailen Lascano Micaz |
1991 |
Club AR |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Damer Breaststroke Female |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
1 |
|
Alisa Fatum |
1995 |
SSV Leutzsch |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
2 |
|
Tyra Östberg |
2004 |
UMEÅ SS |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
3 |
|
Triinu Pall |
2007 |
Rowing Club Tartu |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
4 |
|
Astrid Löfgren |
2002 |
Skellefteå simsälls |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-09 18:31:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|