Program for Viking Line- uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
11.02.2023 - 11.02.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
198 |
|
Sienna Lehtola |
|
Rauman Uimaseura |
|
5:36.25 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
2 |
408 |
|
Ella Ääri |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
5:44.70 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Elsa Nevalainen |
|
Rauman Uimaseura |
|
5:54.98 |
|
|
|
|
|
2012 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Maisa Törnström |
|
Raision Urheilijat |
|
6:00.94 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
5 |
159 |
|
Siiri Alaluusua |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
6:01.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
182 |
|
Kielo Kalliokoski |
2012 |
Raision Urheilijat |
FIN |
6:08.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
185 |
|
Mia Murumäe |
2012 |
Raision Urheilijat |
FIN |
6:11.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Elsa Jussila |
2011 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
6:19.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
364 |
|
Ella Tieaho |
2011 |
Nokian Pyry |
FIN |
6:26.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
373 |
|
Siiri Sirainen |
2011 |
Nokian Pyry |
FIN |
6:29.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
309 |
|
Maija Sunnarborg |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:41.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Sophia Aitamaa |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
6:41.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
368 |
|
Miisa Hautamäki |
2012 |
Nokian Pyry |
FIN |
6:57.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Amanda Autio |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
22 |
|
Anni Sohlman |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
516 |
|
Kaisa Turta |
2012 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
370 |
|
Vilhelmiina Kastari |
2012 |
Nokian Pyry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Iida Kaffka |
2012 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
456 |
|
Anni Nyyssönen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
455 |
|
Sara Walve |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
447 |
|
Emma Hartiala |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
365 |
|
Siiri Värikoski |
2011 |
Nokian Pyry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
431 |
|
Lotta Kunttu |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-15 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
560 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
4:26.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
275 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:42.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
252 |
|
Cecilia Lietzén |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:43.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:48.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:51.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:52.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Emilia Valtonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
4:59.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
443 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:06.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
250 |
|
Selma Syrjänen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
272 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:11.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
359 |
|
Emma Tieaho |
2008 |
Nokian Pyry |
FIN |
5:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
311 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:20.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Meea Marjamäki |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:22.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
263 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
5:31.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
264 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:34.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Marie Keskinen |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:36.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:49.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
174 |
|
Iida Berg |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:51.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
199 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
5:54.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Kaisla Hirvasniemi |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:55.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
139 |
|
Siiri Kinos |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:57.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Nea Nirhamo |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
517 |
|
Elisa Turta |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
6:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
218 |
|
Olivia Areva |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:21.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
228 |
|
Senni Helskyaho |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:32.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
220 |
|
Janina Hyvönen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:32.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
205 |
|
Elli Kuusisto |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
6:37.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
520 |
|
Oona Kiiski |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
7:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
432 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-99 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
386 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:28.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:31.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:34.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
561 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
4:37.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:42.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
233 |
|
Maija Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
241 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:43.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:44.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
232 |
|
Kerttu Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
212 |
|
Saima Peltonen |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
4:46.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
396 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Veera Tall |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
4:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
244 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
247 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
210 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
5:01.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Ella Harell |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
553 |
|
Veera-Maria Alihaanperä |
2005 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
5:20.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
537 |
|
Eerika Kivistö |
2006 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
5:24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Kiia Koivisto |
2007 |
Vesihelmen Uimaseura |
FIN |
5:30.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
552 |
|
Liina Nuoranne |
2005 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
8:15.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
357 |
|
Hilma Husari |
2004 |
Nokian Pyry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Henrika Parviainen |
1997 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
570 |
|
Ida Kontkanen |
2003 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
|
|
JÄL |
|
|
|
|
|
25 |
418 |
|
Aino Lehtinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2023 09.23.01 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|